Zájem o dřevostavby roste. Jsou ekonomické i ekologické

Jsou materiály, které (téměř) nikdy nezklamou. A většinou nejde o substance, které jsme vytvořili my lidé. Příroda má zkrátka navrch, což potvrzuje nehynoucí popularita dřeva. No a pokud se vám zdá, že ho ve stavebnictví zastínily jiné materiály, nenechte se mýlit. Hitem poslední dekády jsou dřevostavby, o které je poměrně velký zájem i u nás. Pokud si představujete klasické roubenky, budete vizuální stránkou moderních domů ze dřeva překvapeni. V podstatě je nerozeznáte od zděných staveb. Nabízí však spoustu podstatných výhod, o kterých nás poučili odborníci z firmy Ovelos. Ti v České republice realizovali více než 1 000 nových domovů a vědí o kvalitách dřevostaveb své.

Dřevostavbu postavíte levněji a navíc budete bydlet zdravě

Čím začít, než přijatelnou cenou výstavby? Pokud nemáte peněz nazbyt, potěší vás, že dřevostavby nejsou tak finančně náročné jako zděná konkurence. Na druhou stranu však nemusíte mít obavy z nízké kvality provedení – Ovelos při výstavbě nepoužívá aldehydy, lepidla, toxiny a jiné škodlivé materiály a dbá na to, aby byly stavby maximálně úsporné i v rámci budoucího provozu. Cena nízkoenergetických dřevostaveb začíná od milionu korun, a to včetně základové desky. Bydlení je naprosto ekologické a vhodné i pro alergiky. Vyrábí se z modulů z prvotřídního vyschlého dřeva, které umožňuje absolutní variabilitu dispozic.

Chcete bydlet za čtvrt roku? Žádný problém!

Překvapí vás také rychlost výstavby. Co byste řekli na to, kdybyste mohli bydlet v novém již za cca 3 měsíce? V případě dřevostaveb nemusíte míst strach z toho, že se práce zadrhnou a nestihnou včas. Ovelos navíc zajišťuje také asistenci při jednání s úřady (vyřízení stavebního povolení) a v případě potřeby také s financováním. Pokud vás dřevostavby zaujaly, neváhejte a obraťte se na profíky z dřevostaveb Ovelos. Rádi přijedou až k vám a navrhnou vám řešení na základě specifických nároků a možností. Další informace a galerii vybraných realizovaných prací najdete na www.ovelos.com.

Publikováno: 05. 11. 2015

Kategorie: Stavba & rekonstrukce | Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator

Tagy: dřevostavby ovelos