Zaostřeno na profesionální úklidovou techniku

Zatímco v domácích podmínkách si při uklízení vystačíte mopem, hadříky a běžnými čistícími prostředky, v rámci úklidu většího areálu či firemních prostorů se již neobejdete bez profesionální úklidové techniky. Pokud se v daném segmentu příliš neorientujete, bude se vám hodit pomoc profesionálů ze společnosti Unikont Group, která je předním dodavatelem podlahových mycích strojů značky Hakomatic od špičkového německého výrobce Hako. Značka vstoupila na trh již v roce 1950 a patří k celosvětovým lídrům.

Hledáte kompaktní, a přesto vysoce výkonný stroj na mytí podlahy?

Ani menší rozměry, mobilita a jednoduchý koncept nemusí být v rozporu s vynikajícími čistícími schopnostmi. Skvělým příkladem je přístroj Scrubmaster B12, který disponuje vystupující hlavou diskového nosiče pro čištění blízko krajů. Práce s tímto zařízením je proto rychlá a díky nízké hmotnosti ji zvládnou i ženy. Vysoce ovladatelný stroj zvládá čištění ploch i v omezených prostorách a lze ho kdykoliv dobít z jakékoliv standardní elektrické zásuvky. V nabídce českého dodavatele Unikont Group najdete také mnohé další podlahové čističe, a to včetně modelu B120 s pracovní šířkou 85 cm a výkonem 2,8 kW.

Legendární multikára je neúnavný dříč

Unikont Group zároveň nabízí venkovní úklidovou techniku značky Multicar. Německé kompaktní nosiče nástaveb a transportérů mají dlouholetou tradici a patří k tomu nejlepšímu, co je v dané oblasti k mání. Český prodejce úzce spolupracuje s tuzemskými i zahraničními výrobci nástaveb a je schopen pokrýt poptávku po mnoha rozličných variantách pro celoroční využití. Aktuálně jde o více než 100 druhů nástaveb pro množství aplikacích uvnitř firemního areálu i mimo něj. Chcete-li se o vnitřní a venkovní úklidové technice dozvědět více, směřujte své dotazy na kvalifikované pracovníky z Unikont Group. Spoustu informací technického charakteru najdete také na www.unikont.cz.

Publikováno: 17. 06. 2018

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator

Tagy: multicar | podlahové mycí stroje | vnitřní úklidová technika