Okna Macek: Kvalitní okna vám vydrží celý život

Chystáte se na výměnu oken a hledáte spolehlivého dodavatele? V případě české rodinné firmy Okna Macek rozhodně nešlápnete vedle. Společnost se již 20 let zabývá dodávkou kvalitních oken, dveří a vrat a za tuto dobu realizovala přes 200 000 zakázek. Dalším spokojeným zákazníkem můžete být právě vy. Prozradíme vám, proč se s důvěrou obrátit na tuzemského výrobce a nepodléhat vábení podezřele nízkých cen výrobků neznámého původu.

Vyhněte se nekvalitním výrobkům

Na českém trhu bohužel nejsou pouze kvalitní okna. Dostává se zde také sortiment nevalné kvality, a to především od polských dodavatelů. Chcete-li předejít nepříjemným problémům, které se dostaví již po kratší době používání (např. špatné utěsnění, srážení vlhkosti, kroucení plastů…), vyberte si okna na celý život. Společnost Okna Macek nabízí plastová okna, dřevěná i hliníková okna vlastní výroby. S výběrem okenního profilu vám rádi poradí kvalifikovaní pracovníci s mnohaletými zkušenostmi. Pokud stále váháte mezi jednotlivými materiály, nechte si doporučit vhodné řešení.

Plastová, dřevěná i hliníková okna

Na plastová okna z německých profilů značek VEKA a SALAMANDER s 5, 6 a 7 komorovými profily dostanete záruku na 10 let. To samé platí také o hliníkových oknech z profilů HEROAL a CORTIZO s kvalitními 1 a 3 komorovými AL profily. Na dřevěná okna z vícevrstvých lepených hranolů je pětiletá záruka. Všechny typy oken jsou zaskleny izolačními skly s nerezovým nebo plastovým distančním rámečkem. Skla odpovídají normám a jsou označeny značkou CE. Profily jsou kvalitní, vysoce pevné a odolné vůči UV záření a stárnutí. V nabídce nechybí ani střešní okna Roof LITE. Společnost disponuje sítí 43 poboček napříč celou ČR. Zaměření, doprava a montáž je zcela zdarma. Chcete-li se o sortimentu dozvědět více, zamiřte na www.oknamacek.cz.

Publikováno: 10. 02. 2016

Kategorie: Stavba & rekonstrukce | Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator

Tagy: okna macek