Pobyt ve venkovní vířivce nepřináší jen relax, ale i ozdravné účinky hydromasáže

Venkovní vířivky se v posledních letech těší stále větší oblibě. Mnozí si ji pořizují zejména jako místo relaxace či náhradu bazénu, pokud nemají na zahradě dostatek místa. Její využití je však mnohem rozmanitější – při pobytu v ní totiž můžete těžit z účinků hydromasáže, které mají přínos pro psychické i fyzické zdraví.

Zbavte se stresu i bolestí

Pokud si dopřejete pravidelný pobyt ve venkovní vířivce, uděláte dobře nejen své psychice, ale i svému tělu. Masáž proudy vody, které vycházejí z promyšleně rozmístěných trysek, totiž uvolňuje svalstvo, což ocení každý z nás po náročném dni. Pravidelná hydromasáž navíc také zmírňuje bolesti kloubů, zlepšuje jejich pohyblivost, stimuluje krevní oběh, podporuje činnost lymfatického systému. Díky lepšímu prokrvení dochází ke zlepšení elasticity kůže, což ocení zejména ženy, které trápí celulitida.

Pozadu nezůstane však ani psychické zdraví – pobyt ve venkovní vířivce pomáhá odbourávat stres a zároveň podporuje tvorbu endorfinu, hormonu štěstí.

Mladší díky pobytu ve vířivce

Kromě výše uvedených benefitů však mohou venkovní vířivky nabízet i další. Pokud si například zakoupíte vířivku s technologií MicroSilk®, můžete dosáhnout mladistvějšího vzhledu. Tento typ vířivky v Praze a dalších městech nabízí společnost Spahouse a jedná se o jedinečnou bublinkovou terapii, během níž dochází k produkci milionů mikrobublinek. Ty obsahují o 70 % více kyslíku než běžné bublinky, a jsou proto schopny důkladně čistit a hydratovat kožní póry, efektivně řešit kožní problémy a fungují také jako omlazovací prvek.

Jak vidíte, pobyt ve venkovní vířivce vám může prospět po všech směrech. Teplá voda a hydromasážní trysky mohou pomoci uvolnit napětí a uvolnit svaly, což může přinést úlevu od bolesti a stresu. Díky této relaxaci se může zlepšit kvalita spánku a celkový pocit pohody.

Publikováno: 28. 05. 2024

Kategorie: Wellness

Autor: administrator