Zelený Zlonín: Splněný sen o krásném a úsporném bydlení v blízkosti Prahy

Pohráváte si s myšlenkou na bydlení mimo rušnou Prahu, ale zároveň se nechcete odstěhovat příliš daleko, protože máte v hlavním městě práci, rodinu a přátele? V případě developerského projektu Zelený Zlonín můžete získat jedinečné bydlení pouhých sedm kilometrů severozápadně od metropole. Nabízí atraktivní kombinaci příjemného prostředí, moderních technologií a chytrých řešení, do které se okamžitě zamilujete.

Zaostřeno na občanskou vybavenost Zlonína

Vybírat bydlení pouze na základě parametrů stavby není příliš moudré. Celková kvalita bydlení závisí také na občanské vybavenosti, tedy dostupnosti služeb v bezprostřední blízkosti bydliště. V tomto směru však projekt Zelený Zlonín vyniká. Menší obec se nachází zhruba čtvrthodinku od rušného centra Prahy a budoucí obyvatelé mohou kdykoliv vyrazit za nakupováním. Ve Zloníně se nachází mateřská, základní i umělecká škola, množství obchodů, restaurace, ale také golfové hřiště. Novostavby u Prahy byly navrženy s ohledem na ekologický charakter a nízké provozní náklady. Pasivní domy, v kterých ve Zloníně vyroste zhruba stovka, budou disponovat hybridní fotovoltaickou elektrárnou (kumuluje nevyužitou energii a umožňuje její pozdější využití při vaření, sprchování atd.), špičkovou vzduchotechnikou pro rekuperaci vzduchu (minimalizace ztráty tepla při větrání) a zásobníkem pro ohřev teplé vody integrovaným k tepelnému čerpadlu na bázi vzduch/vzduch.

Bydlení v pasivním domě si zamilujete

Nikdy jste se o pasivní domy nezajímali a netušíte, jaké výhody nabízí oproti klasickým stavbám? Kromě toho, že ušetříte až 90 % energií, si budete užívat mnohem komfortnějšího a zdravějšího prostředí. V pasivních stavbách panují minimální teplotní rozdíly v jednotlivých místnostech, probíhá zde nepřetržitá výměna vzduchu a nedochází k množení alergenů. Pokud se vám rodinné domy u Prahy líbí, raději se příliš dlouho nerozmýšlejte. V případě projektů jako je tento jsou nemovitosti poměrně rychle rezervovány. Více se dozvíte na zelenyzlonin.cz.

Publikováno: 24. 06. 2018

Kategorie: Reality | Reality

Autor: administrator

Tagy: rodinné domy u prahy | zelený zlonín