Zakrývací plachta: Univerzální pomocník, který ochrání váš majetek

Dokončili rekonstrukci a na zahradě vám zůstal stavební materiál, který ještě v budoucnu využijete? Nedopusťte, aby ho znehodnotil déšť a umístěte ho někam po stříšku. Nemáte-li takovou možnost, nevadí – nabízí se i jiné řešení. Pořiďte si zakrývací plachtu, která stavební materiál spolehlivě ochrání před „psím počasím“. V následujících řádcích vám prozradíme i jiné způsoby využití zakrývacích plachet, které vyrábí na míru Petr Štěpaník.

Praktické zakrývací plachty mají široké uplatnění a v podstatě je využijete na cokoliv – v nabídce najdete autoplachty, stínící plachty na ploty a tenisové sítě a vagónové plachty. Všechny výrobky jsou vysoce kvalitní a je na ně spolehnutí.

Zakrývací plachta ochrání rozestavěný dům, zahradní techniku a stroj, zmíněné stavební materiály nebo třeba stohy sena – ať už potřebujete zakrýt cokoliv, tkaný polyetylen nezklame. Plachty se vyznačují vysokou pevností, nepromokavostí a odolností vůči UV záření, dešti, kyselinám a alkáliím. Mohou být venku po celý rok a nerozhodí je třeskuté mrazy ani tropická vedra. Polyetylen si drží své vlastnosti v rozmezí od -50°C do 85°C.

Petr Štěpáník vyrábí zakrývací plachty z folie o tloušťce 0,2 až 0,4 mm, a to v zelené a modré barvě. Vybrané rozměrové varianty jsou k dostání také v bílé a průhledné verzi. Všechny plachty mají zesílené okraje a kovová oka pro provlečení provazu (snadné ukotvení – ochrana před silným větrem). Součástí nabídky je i příslušenství v podobě silonové šňůry, háčku a pružné gumy.

Perfektním pomocníkem pro každého majitele auto budiž autoplachta. Nemáte-li možnost garážování, bude se hodit i vám – ochráníte karoserii před korozí a v průběhu letních měsíců předejdete nepříjemnému přehřívání interiéru. Kvalitní autoplachty jsou navrženy tak, aby šly rychle a snadno přetáhnout přes okraje auta.

plachta-na-auto

A konečně stínící plachta na ploty s 90% stínivostí. Jednoduše ji ukotvíte k plotu a zbavíte se ostrých slunečních paprsků.

plachta-na-plot

Firma Plachty Štěpaník působí na trhu dvacátým rokem a zakládá si na individuálním a vstřícném přístupu k zákazníkům. Další informace najdete na www.peplachty.cz, kde pořídíte zakrývací plachty z pohodlí domova. Anebo si zajeďte do kamenné prodejny v obci Chvalčov (cca 2 km od Bystřice nad Hostýnem).

Publikováno: 21. 06. 2015

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator

Tagy: autoplachta | zakrývací plachty