Realitní portál Cincink vám koupi domu i bytu maximálně usnadní. Do obchodování s realitami vnáší nový rozměr!

Stávající domov už vám nestačí? Chcete se konečně přestěhovat z podnájmu do vlastního domu nebo bytu? Koupě nemovitosti je mnohem složitější proces, než když si jdete koupit pečivo do supermarketu. Jak se jen ve všech záležitostech zorientovat, když vám chybí předchozí zkušenosti, nemáte vedle sebe nikoho zběhlého, a navíc jste v časovém presu? Představujeme vám nový realitní portál Cincink, který vás provede světem nemovitostí a pomůže vám se vším, co se nákupu bytu nebo dobu nějakým způsobem dotýká.

Víte, co všechno obnáší kupování nemovitosti?

Kdo si chce koupit nemovitost, zmateně prohlíží jeden inzerát za druhým a snaží se mezi nimi vybrat ty nejlepší reality. Jistě uvítáte, když jsou inzeráty uspořádány přehledně a dají se třídit podle nejrůznějších kritérií, obvykle dle velikosti, lokality či ceny. Později obcházíte vybrané nemovitosti s realitními makléři a zkoumáte všechny detaily. Až se rozhodnete pro konkrétní nemovitost, zařídíte si hypotéku, podepíšete kupní smlouvu a nastěhujete se. Napsáno to zní poměrně jednoduše, ale ve skutečnosti jsou jednotlivé fáze procesu podstatně náročnější, obzvlášť pokud kupujete nemovitost poprvé. Nový realitní portál Cincink vám cestu k novému domovu značně zjednoduší a zpříjemní. Nabízí totiž komplexní služby pod jednou střechou.

Realitní portál Cincink, to je revoluce v obchodu s nemovitostmi

Realitní portály existovaly už před Cincinkem. Proč tedy Komerční banka představila 1. října další? Důvod je prostý: Žádný ze stávajících portálů nenabízel ucelené služby v takovém rozsahu. Každý se zabýval určitou oblastí. Teprve portál Cincink veškeré služby spojuje. Ať už jste v pozici prodávajícího nebo kupujícího, spolehněte se na full servis se vším všudy. Celý proces obchodování s nemovitostmi je díky tomu mnohem jednodušší a rychlejší. A právě to byl cíl, který si zakladatelé projektu vytyčili. Registrace je zdarma, vkládání inzerátů zrovna tak. Chválíme přehledné uživatelské prostředí, se kterým se snadno skamarádí každý, kdo umí alespoň trochu pracovat s počítačem a internetem. Zakrátko se naučíte využívat všechny funkce. A jaké služby portál Cincink nabízí? Protože je jich mnoho, vyjmenujeme pouze některé z těch, které se hodí každému, koho zajímá koupě bytu. O dalších službách se dozvíte více přímo na webu. Jednotlivé funkcionality jsou prezentovány přehledně a  výběr vhodných služeb pro vás bude hračka.

Financování

Kdo kupuje byt nebo dům, určitě řeší také hypotéku. Abyste si udělali představu o tom, jakou měsíční částku budete splácet a jak dlouho to bude trvat, využijte hypotéka kalkulačku, která vám "vyplivne" přesná čísla.

Technická inspekce

Když kupujete nemovitost, potřebujete mít jistotu, že je v perfektním stavu. Využijte proto služby technické inspekce. Odborníci nemovitost prověří a předají vám podrobné informace o skutečném stavu.

Právní služby

Pokud si nebudete s něčím jistí při podepisování kupní smlouvy, využijte právní služby. Zkušení advokáti vám vysvětlí vše, co vám bude nejasné. Nevíte, jak a kdo platí daň z koupě nemovitosti? I v tomto ohledu vám portál poskytne pomoc. Hodit se vám může také bankovní úschova. Kromě nabízených služeb si na stránkách přečtete také články plné praktických rad a tipů, které vám pomohou se ve světě realit lépe zorientovat.
Resumé? Koupě nemovitosti je díky Cincink mnohem příjemnější. Za portálem navíc stojí důvěryhodná autorita, takže není o řešit.

Publikováno: 02. 11. 2019

Kategorie: Reality

Autor: administrator