Chcete bydlet spokojeně a úsporně? Vsaďte na nízkoenergetické domy od ALFAHAUS

Současný trend ve výstavbě nových rodinných domů je jasný – v kurzu jsou nízkoenergetické stavby. Díky použití speciálních materiálů mohou totiž nabídnout nejen příjemný komfort bydlení, ale především úsporu v podobě nízkých nákladů na vytápění. Uvažujete o takovém domě? Chcete mít jistotu, že bude stavba sloužit svému účelu? Pokud ano, i vy najdete řešení u společnosti ALFAHAUS s.r.o.

ALFAHAUS s.r.o. nabízí řešení pro každého!

Společnost ALFAHAUS s.r.o. se specializuje na zakázkovou výrobu nízkoenergetických dřevostaveb a montovaných domů. Hlavním cílem společnosti je, aby byly splněny všechny podmínky a vznikl dům, který bude jeho majitelům poskytovat komfortní bydlení za minimální náklady. Montované domy vyrábí vždy s ohledem na individuální požadavky klienta. Vzhled domu i vnitřní uspořádání jsou navrhovány tak, aby byla maximálně naplněn zákazníkova představa.

Provedení je zárukou vysokého standardu!

Montované dřevostavby ALFAHAUS s.r.o. jsou vyráběny za použití moderních postupů a materiálu a díky tomu splňují i náročné požadavky Evropské unie. Při stavbě se používá nejčastěji technologie difúzně otevřených stěn od INTHERMO. Domy s touto technologií jsou zárukou zdravého životního prostředí. Bydlení v nich proto prospívá i alergikům či astmatikům. Systém speciálních dřevovláknitých desek zaručuje, že je v domě vždy příjemné klima a současně chrání dům proti působení vnějších přírodních vlivů.

Certifikace jako záruka kvality

Společnost ALFAHAUS s.r.o. je členem Asociace dodavatelů montovaných domů, a to je zárukou nejvyšší kvality nabízených služeb. Asociace totiž sdružuje výrobce nízkoenergetických domů, kteří jsou schopni dodržet při stavbě všechny náročné požadavky. Společnost je také držitelem certifikátu od státní zkušebny VVUD Praha, což je dalším důkazem špičkové práce a pro vás jistotou, že nízkoenergetické domy od této společnosti zajistí komfortní bydlení i vám!

Publikováno: 09. 06. 2015

Kategorie: Reality | Reality

Autor: administrator

Tagy: alfahaus | nízkoenergetické dřevostavby