Designová, pohodlná a kvalitní. Je taková i vaše sedačka?

Sedací souprava je alfou a omegou každého moderního obýváku. Tedy pokud zrovna nepatříte mezi vyznavače alternativního posezení v podobě různých sedacích pytlů. Nepatříte? V tom případě vám následující tipy přijdou vhod. Pokud právě vybíráte nový model a ztrácíte se v pestré nabídce prodejců sedacího nábytku, měli byste vědět, že...

Prostor především

Není nic horšího než pěkná, ale nepohodlná sedačka. Snad jen pěkná, nepohodlná a malá sedačka. Velikost je jedním z klíčových faktorů a rozhodně byste ji neměli podceňovat. Na druhou stranu však zohledněte dispozice místnosti. Sedací souprava, která zabírá většinu její plochy, taky není to pravé ořechové. Pro větší rodinu a milovníky komfortu je jasnou volbou rohová sedací souprava. K obecným výhodám tohoto typu sedaček patří také úložný prostor a většinou možnost rozložení. Během krátké chvilky lze rohovou sedačku proměnit na prostorné lůžko.

Rohová sedačka může být „cool“

Prohlédli jste si několik katalogů a došli k závěru, že rohové sedací soupravy působí příliš usedle? Potrpíte-li si na nápadité (ale nikoliv kýčovité) tvary, pak se vám bude líbit sedačka Elba kterou jsme objevili v nabídce známého prodejce JENA nábytek. Rohová sedací souprava Elba snoubí moderní design, funkčnost, kvalitní materiály a přijatelnou cenu. Co víc si od sedačky přát? V jejích útrobách se skrývá spoustu úložného prostoru a nechybí ani možnost rozložení na provizorní lůžko. Sedáky mají optimální výšku 45 cm a sedačka je díky nim vhodná k lenošení i sezení. Nejvýraznějším prvkem je bezesporu lomené opěradlo. Sedačka Elba je k mání v různých barevných a materiálových provedeních. Na své si přijdou příznivci látky i syntetické kůže. Korpus je stabilní a kvalitně zpracovaný. Jinými slovy – Elba vám bude v obývacím pokoji dělat radost řadu let.

Publikováno: 07. 11. 2016

Kategorie: Interiér | Interiér

Autor: administrator

Tagy: rohová sedací souprava | sedací souprava elba