Investujte do profesionálních nástrojů pro truhláře

V současné době sice existuje nepřeberné množství hobby marketů, ovšem většinou nabízí nástroje vhodné spíše pro kutily, nikoliv pro profesionály. Pokud hledáte odbornou prodejnu, odkud si můžete objednat vskutku kvalitní pomůcky, podívejte se do nabídky společnosti Šimek proficentrum. Specializuje se především na truhláře a kutily. Šimek proficentrum na tuzemském trhu působí více než třicet let a za dobu své existence si vybudoval přední postavení na trhu. Stejně tak disponuje prodejní plochou okolo 1 500 metrů čtverečních, navíc má i propracovaný internetový obchod.

Partner pro každého profesionála

Obrátit se můžete na prodejce, ať už působíte ve dřevozpracujícím průmyslu, nebo máte v dílně kovoobráběcí stroje. Šimek proficentrum totiž poskytuje celou řadu nářadí, nástrojů i příslušenství. Současně si můžete vybrat z pestré škály dřevoobráběcích a kovoobráběcích strojů. Zároveň nesmíme zapomenout na špičkové štípací stroje od německé značky BGU MASCHINEN, přičemž Šimek proficentrum je výhradním zástupcem této německé společnosti pro český a slovenský trh. V případě, že potřebujete vyřešit financování nákupu, není to žádný problém. Šimek proficentrum poskytuje ještě i záruční a pozáruční servis.

Všechno, na co si kutil vzpomene

Postarají se o vás proškolení pracovníci, již vám pomohou s hledáním vhodného nářadí pro vaši práci. Seznámí vás se sortimentem a stanou se vaší pravou rukou při výběru strojů i dalších zařízení. Samozřejmě v nabídce nechybí svěrky, ztužidla a třeba i kolíkovací přípravky a další. Práce se dřevem je náročná, což si Šimek proficentrum uvědomuje, a tomu přizpůsobuje i své portfolio. Sáhněte kromě jiného po svěrkách listových, péřových, klipových, hranových a podobně. Budete nadmíru spokojení s přístupem i cenovou politikou společnosti. Tak neváhejte a začněte spolupracovat s odborníkem na trhu.

Publikováno: 23. 06. 2022

Kategorie: Dílna a hobby

Autor: administrator