Hledáte spolehlivou stavební firmu z Ústeckého kraje? Máme pro vás tip

Jste z Ústeckého kraje a hledáte firmu, která nabízí kvalitní stavební práce? Pokud vaše volba padne na ABS – stavební společnost, nešlápnete vedle. Společnost funguje od roku 1992 a nabízí komplexní služby související se stavbou či rekonstrukcí rodinných domů, průmyslových budov či bytů. Působí především v okrese Teplice, ale často se na ni obrací i klienti z Ústeckého kraje a ostatních severočeských lokalit.

Proč přizvat na stavební práce ABS?

Toužíte po rekonstrukci vašeho bytu? Rádi byste se nastěhovali do nového rodinného domu, nebo jste koupili starší stavbu a chcete ji přetvořit k obrazu svému – ovšem bez nepříjemných komplikací? Případně rozjíždíte podnikání či máte zaběhlou firmu a potřebujete postavit průmyslovou budovu, sklad…? Na ABS – stavební společnost se můžete obrátit s jakýmkoliv požadavkem.

S většinou zakázek souvisejí náročné zemní a betonářské práce. Ani za těmito účely nemusíte hledat žádnou další společnost, o všechno se postará ABS – stavební společnost. Nedílnou součástí služeb je i projektová dokumentace. Veškeré materiály firma odebírá od spolehlivých dodavatelů, kteří zaručují maximální kvalitu a dlouhou životnost.

Firma a její příběh

Jednatelem firmy je Ing. Zdeněk Adam, který společnost založil společně s Jaromírem Bílým – ten si dnes užívá penzi. K založení firmy došlo 27. 2. 1992. Hned při vzniku dostala velkou zakázku – stavbu teplické mlékárny.

Výrobou betonu se firma začala zabývat v dubnu, krátce po svém vzniku. Zpočátku působila v pronajaté betonárně, kterou odkoupila roku 1996. Poté se firma velmi rychle rozvíjela. Došlo k rozsáhlé rekonstrukci celého areálu a rozšířily se řady zaměstnanců. Úroveň služeb dosáhla špičkové úrovně, mimo jiné také díky tomu, že firma dbá na kvalifikaci a odbornou způsobilost všech svých zaměstnanců. S jejich prací budete určitě spokojeni.

ABS – stavební společnost vlastní certifikát managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001 a je zaregistrována v seznamu odborných dodavatelů v rámci projektu Ministerstva životního prostředí – Zelená úsporám.

Zanech komentář