Jak na perfektní údržbu trávníku? Se zahradními traktory Honda si práci na zahradě užijete!

Při výběru toho správného zahradního pomocníka můžete navštívit hobby market a sáhnout po tom prvním, co uvidíte. Lepší cestou je nejprve studovat problematiku a mít jistotu, že třeba požadovaný zahradní traktor splní vaše očekávání po všech směrech. Tedy hlavně v oblastech, kam patří:
  • Dlouhá životnost
  • Skvělá funkčnost
  • Špičková motorizace
Právě těmito vlastnostmi se dnes pyšní traktor Honda. Pokud vás zajímá, proč právě ten by měl být ideálním pomocníkem na vaši zahradu, podívejme se na to. Začít musíme motorizací. Na rozdíl od konkurence je pohání benzinové čtyřtaktní motory. Díky tomu nabídne takový travní traktor vysoký výkon a zároveň nízké emise či špičkovou spolehlivost.

Vybere si každý

Dalším pozitivem těchto strojů je šíře sortimentu, který je k dispozici. Dnes mohou být travní traktory Honda ideálním pomocníkem jak při běžné údržbě zahrady, tak třeba na velkých stadionech a fotbalových hřištích. Ta základní řada nabídne záběr od 92 do 102 centimetrů a využívá dva sekací nože. Prémiová je na tom se záběrem výrazně lépe. Sekat můžete od 102 do 122 centimetrů. Navíc jsou tyto modely vybaveny hydrostatickou převodovkou, stejně jako se pyšní turbosacím efektem pro dokonalý sběr trávy a naplnění koše na maximum.

Není to jenom sekání

Že jsou traktory Honda dokonalým pomocníkem, si ukážeme i na jejich variabilitě a všestrannosti. Že umí posekat jakoukoliv travní plochu, to je jasné. Využít můžeme ale i řadu příslušenství, kam patří třeba sklápěcí vozík, sněhová radlice, zametací kartáč nebo sypač. Rázem to není jenom traktor na sekání trávy, ale pomocník, kterého využijete i v zimě, na odklízení sněhu. Hodí se také na celkovou údržbu soukromých, ale i firemních pozemků, nebo zahrad.

Funkce, které přijdou vhod

To hlavní, na co hledět při samotném výběru, máme zmapováno. Že tento zahradní rider myslí na každý detail, to se přesvědčíme právě nyní. Je to třeba automatické zapínání světel, signalizace nedostatku paliva, nebo podsvícená přístrojová deska. I to tento rider nabídne. K tomu přidejte snadné startování, velikost koše od 280 do 360 litrů, nebo výkon 15 – 20 HP. To vše je spojeno se značkou Honda. Co na to říkáte - stále je vaší první volbou hobby market?

Publikováno: 26. 08. 2015

Kategorie: Zahrada | Zahrada

Autor: administrator

Tagy: zahradní traktory honda