Levné bazény do země, co vydrží navěky

Vlastnit bazén už dnes není žádným nedosažitelným snem. Standard bydlení se za poslední roky posunul mílovými kroky vpřed, a tak se dnes automaticky s výstavbou bazénu u rodinných domů počítá. U novostaveb už bývá umístění bazénu součástí projektové dokumentace, u starších domů se místo pro vodní hrátky musí teprve najít.

​Nejprodávanější jsou plastové zapuštěné bazény

Ideálním řešení pro oba dva způsoby jsou plastové zapuštěné bazény do země. Nejenže bazény splní svůj funkční koupací účel, ale rovněž jsou velmi estetiky zdařilé, takže zapadnou do každého okolí. Plastové bazény jsou někdy považovány za levné, ale je možno s klidným srdcem říct, že jsou plně konkurenceschopné oproti bazénům zděným.

​Levné bazény do země z plastu Polystone®

Levné bazény do země mají výhodu, že na ně z finančního hlediska dosáhne mnohem víc lidí, než na předražené bazény zděné. Plastové bazény vám přitom udělají úplně tu stejnou službu. Jsou k dispozici v malých i větších velikostech, kruhových, obdélníkových i oválných tvarech a jsou vyrobeny z kvalitního plastu Polystone® od německé firmy Röchling. Plast odolá teplotám od -40°C, až po +150°C.

​Co jsou to laminátové bazény?

Kromě klasických plastových bazénů se setkáte také s prodejem bazénů laminátových. Tento typ bazénů je vyráběn postupným přidáváním skelné tkaniny prosycené pryskyřicí. Bazény z laminátu jsou jednolitou vodní nádrží bez viditelných spojů a napojovaných dílů. Jeho výhodou je, že voda v něm může zůstat i během zimy a bazén má výborné tepelné izolační vlastnosti po celý rok, ale to samé nabízí i bazény plastové. Laminátové bazény mají pak podstatně vyšší cenu.

Nabídka vzorových kusů je k dispozici na www.plastovebazeny.eu. Že jste tam ten svůj vysněný nenašli? Pak je právě Vám určena zakázková výroba. Tvarová úprava sice nepatří mezi nejlevnější, výsledek však rozhodně stojí za to. Kromě velikosti a tvaru plastového bazénu je možno upravit také jeho barevný odstín. Standardně se dodávají bazény ve světle modré barvě (Light Blue).

Publikováno: 18. 03. 2021

Kategorie: Zahrada | Zahrada

Autor: administrator