Jak správně krmit psa?

Ohledně krmení psa bylo napsáno nespočet článků. My se zaměříme na metodu, která je komfortnější a cenově přijatelnější než barfování. Představíme vám výhody granulí značek Magnusson Petfood a Taste of the Wild, které patří k absolutní špice v daném segmentu. Zapomeňte na klamavé reklamní slogany prodejců psího krmiva, protože jedině tyto granule zajistí vašemu čtyřnohému příteli vyvážený poměr všech důležitých látek.

Granule Magnusson Petfood

Krmiva Magnusson vyrábí rodinný švédský podnik šetrnou a poctivou technologií zpracování. Při výrobě se používají jen čerstvé suroviny a nikoliv umělé či chemické látky, které jsou typické pro extrudovaná krmiva. Výroba je mnohem náročnější, což je důvod, proč Magnusson produkuje podstatně méně krmiva než většina ostatních výrobců. Všechny suroviny jsou švédského původu a za svou kvalitu obdržely mezinárodní certifikát jakosti KRAV. Krmiva Magnusson jsou ideální pro velká a obří plemena, u kterých hrozí riziko torze žaludku. Zakoupením těchto granulí navíc šetříte životní prostředí – obaly jsou recyklovatelné a při výrobě se používá pouze energie z vodních zdrojů.

Krmivo Taste of the Wild

Značka Taste of the Wild nabízí jedinečné složení. Krmiva jsou plná divokého masa a neobsahují žádné obiloviny. Podle nezávislého testu Top Dry Dog Food jde o jedno z nejkvalitnějších krmiv vůbec a to samé tvrdí i populární americká poradna pro špičkové chovatele Dog Food Advisor. Výrobce se řídí teorií, podle které se organismus čtyřnohých miláčků stále podobá vlkům. Pes je šelma a jako taková si zaslouží vysoce stravitelné výživné proteiny. V granulích nechybí ani ovoce a zelenina. Naopak v nich nenajdete alergeny. S výběrem vhodného krmiva pro vašeho mazlíčka vám rádi poradí odborníci ze specializovaného e-shopu krmivahostivice.cz. V nabídce najdete granule Magnusson i Taste of the Wild.

Publikováno: 20. 12. 2015

Kategorie: Domácí mazlíčci a zvířata

Autor: administrator

Tagy: krmiva magnusson | taste of the wild