Kde seženete kvalitní betonovou jímku za výhodnou cenu?

Chystáte se stavět dům? Starostí s ním máte určitě nad hlavu. Musíte vyřešit spoustu důležitých technických záležitostí. Jednou z nich je septik. Tip, kde sehnat kvalitní betonové septiky, se dočtete v tomto článku.

Kvalitní evropský výrobce

Kvalitní betonové nádrže už téměř 25 let vyrábí SEPTIC. Používají se ty nejkvalitnější materiály, aby betonové jímky klientům vydržely. Produkty dodává v krátkém čase od objednávky: do čtyř dnů od objednávky k vám přijede jedno z 20 nových nákladních vozidel se zvoleným produktem. Firma se samozřejmě postará i o montáž. Zachovává přívětivé ceny.

Jaká je nabídka?

V nabídce jsou betonové jímky různých velikostí, stačí si vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje. Při volbě velikosti se řiďte množstvím spotřebované vody ve vaši domácnosti. Jestli ji neznáte z dřívějška, dá se orientačně vypočítat podle počtu osob. Cena jednokomorové betonové jímky se pohybuje mezi 14 a 27 tisíci dle objemu – od 4 m3 až po 12 m3. V nabídce jsou také dvou a více komorové jímky. Samozřejmostí jsou betonové desky, hrdlo nebo litinové víko.

V čem jsou betonové jímky lepší než plastové?

Betonové jímky nad plastovými rozhodně vítězí. Rozdíl je znát už v ceně – betonové žumpy vycházejí překvapivě levněji. Beton je mnohem odolnější, snáze vydrží vysoký zemský tlak. Díky tomu má delší životnost a z dlouhodobého hlediska představuje skvělou investici.

Jak probíhá objednávka?

Vyberete si jímku na internetových stránkách a vyplníte objednávkový formulář. V případě jakýchkoli nejasností můžete do firmy zavolat a zeptat se, na cokoliv budete potřebovat. Dodání je obvykle možné během dvou nebo tří pracovních dnů, záleží však samozřejmě na vašich možnostech. Je totiž důležité, abyste měli připravený terén pro usazení jímky. Instalace a napojení jsou zdarma.

Publikováno: 29. 07. 2019

Kategorie: Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator