Léto je časem renovací a oprav. Máte aku nářadí v pohotovosti?

Léto se obvykle nese ve znamení relaxace na zahrádce, ale také v duchu všelijakých renovací a oprav, na které jste minulý rok zapomněli. Pěkné počasí přímo vybízí k tomu, abychom se chopili vrtačky či pily a s chutí se dali do díla. Jediné, co nás může zastavit, je však právě nekvalitní nářadí. Vypadá-li to vaše, že má nejlepší léta za sebou, měli byste se poohlédnout po novém. Nízké ceny a široký sortiment nářadí najdete i na internetu a můžete si ho tak objednat z pohodlí domova. Nová vrtačka, pila či bruska se vám budou hodit nejen v létě, ale vždy, když bude třeba něco opravit. Při výběru však nehleďte pouze na cenu, jako spíš na prestiž výrobce. „Výhodný“ nákup se totiž nemusí vyplatit.

Vyvarujte se nářadí z Asie

Asijští výrobci zahlcují trh nekvalitním oblečením, stejně jako nářadím všeho druhu. Sto padesát korun za tričko z nepříjemného materiálu, se dá „překousnout“, ale několik set či tisíc korun za nářadí, které se rozpadne ještě dříve, než ho stačíte poprvé využít, je opravdu škoda. Dívejte se proto na nářadí jako na investici. Investujete-li dobře, můžete se z něj těšit i deset, patnáct let. Znamená to, že ušetříte peníze a zároveň si spoustu starostí. Mezi nejprodávanější zboží patří nářadí Bosch a nářadí Makita. Zvolíte-li některou z těchto značek, můžete si být jistí, že vám půjde práce od ruky.

Potřebujete novou baterii do vrtačky?

Došli jste k závěru, že nové aku nářadí nepotřebujete, ale hodila by se vám nová baterie do vrtačky? Žádný problém, pořiďte si novou v e-shopu aku-shop.cz a vyždímejte ze stávající vrtačky maximum, jako když byla nová.

Publikováno: 30. 06. 2021

Kategorie: Dílna a hobby

Autor: administrator