Lodžie a balkony Pekstra: Správná volba nejen pro bytové domy

Patří vám bytovka nebo jste členem družstva, které se rozhoduje mezi balkonem či lodžií? Obojí nájemníkům zpříjemní prosluněné rána i pohodová odpoledne u kávy či sklenice vína. Společnost Pekstra vám umožní výběr podle tvaru, rozměru, výplně, barevnosti a dalších aspektů, které si sami zvolíte. V prvé řadě se však budete muset rozhodnout mezi balkonem a lodžií. Jaké jsou mezi nimi rozdíly a které řešení shledáte jako výhodnější? Odpovědi se dozvíte v následujících řádcích.

Lodžie nebo balkon?

Balkon a lodžie se liší svou konstrukcí. Lodžie má ocelovou konstrukci předsazenou před rekonstruovaný objekt a lze ji namontovat i tam, kde dosud žádný balkon nebyl. K výhodám samonosného balkonu patří závěsná konstrukce, která objekt staticky nezatěžuje. Obě varianty rozšiřují užitnou plochu bytu, zvedají hodnotu bydlení, jsou bezúdržbové, mechanicky odolné a v neposlední řadě rozměrově i tvarově variabilní. Díky kvalitním materiálům mají dlouhou životnost. Balkony se vyrábí z vrstveného hliníkového kompozitu NEOBOND, který v tuzemských podmínkách vydrží 60 let. To samé platí také o ocelové konstrukci balkónů. Bezpečnostní sklo Connex je k mání v čiré, mléčné a bronzové variantě.

Proč se obrátit na firmu Pekstra?

Rekonstrukce balkonů a montáže lodžií patří k náročnějším stavebním úpravám. Je logické, že by se realizace měla ujmout firma, která má dostatek zkušeností a nabízí špičkové řešení. Pekstra patří mezi zkušené výrobce ocelových balkonů a samonosných lodžií, které se hodí pro využití na bytových i rodinných domech a komerčních objektech. Jak lodžie, tak balkony splňují přísná kritéria a vyrábí se v souladu s moderními výrobními postupy. Profesionálové z firmy Pekstra vám s výběrem rádi pomohou. Vytvoří pro vás prezentaci na míru a přijedou vám ji ukázat. Další informace najdete na http://www.pekstra.cz/.

Publikováno: 27. 03. 2016

Kategorie: Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator

Tagy: balkon nebo lodžie