Konec topné sezony jako příležitost ušetřit

I když je už duben, ještě pár týdnů budeme topit, než skončí aktuální topná sezona. Je možné využít ji k výhodnému nákupu dřevěných pelet a udělat si jejich dostatečnou zásobu na další sezonu, která začne pro mnohé z nás většinou v průběhu září. Skvělé ceny nejen zmíněných pelet, najdete na webových stránkách rvf.eu.

Kvalitní dřevěné pelety na topení

Ti, kdo se rozhodnou používat dřevěné pelety na topení velmi rychle zjistí, jak skvělé mají přednosti. Lidé si je oblibují jak pro jejich vysokou výhřevnost, tak pro snadné skladování i možnost rychlého a jednoduchého použití. Nejen senioři ocení eliminaci fyzicky náročné práce se dřevem. Kvalitní dřevěné pelety dovolí okamžité zatopení kdykoli budete potřebovat. Za skvělou cenu výborná výhřevnost, jež rychle vyhřeje celou nemovitost. Jsou vyrobeny z lisovaných dřevěných pilin a jde tedy o moderní a ekologický typ paliva. Navíc využít můžete i popel, který po hoření zbyde, k zahradnímu hnojení. Velkou výhodou bio pelet je, že neobsahují příměs kůry ani chemická pojiva. Co se týče použití pelet, jsou určeny pro kotle k tomuto účelu přímo určeným.

Pelety ze smrkových pilin

Výhodně můžete právě teď koupit např. dřevěné pelety, LST, ENplus A1 1 050 kg se slevou 30 %. Jde o čisté smrkové piliny z Trhanova s vysokou výhřevností. Použít je můžete pro automatické kotle na pelety. Chcete-li spalovat kvalitní topivo a používat maximálně ekonomický provoz, budete plně spokojeni. I čištění komínu je při topení peletami doslova radost. Vynikají vysokou hustotou, minimální popelnatostí i nízkým obsahem vody. Snadná manipulace je předem zajištěna i díky optimálním rozměrům. Průměr pelet je 6 mm, na paletě je 70 sáčků, což je uvedených 1 050 kg a výhřevnost pelet je 17 MJ/kg. Podívejte se na kompletní nabídku na rvf.eu. Nakoupíte kvalitní zboží za velmi výhodné ceny.

Publikováno: 01. 05. 2023

Kategorie: Finance | Energie

Autor: administrator