LOMAX: Víc než jen garážová vrata

Slabým místem garáže bývají vrata. Velmi často totiž neplní svou funkci, a to nejen z funkčního, ale i estetického hlediska. V tomto směru se vyplatí investovat do kvalitního řešení, které vám bude prvotní investici dlouhodobě vracet i s úroky. Nenechte se zlákat nabídkami neznámých značek a zaměřte se na prověřenou kvalitu. V souvislosti s garážovými vraty se spoustě lidem okamžitě vybaví česká značka Lomax. Výrobce (Lomax & Co spol. s r.o.) je na trhu již od roku 1992 a dlouhodobě se drží mezi absolutní špičkou v oboru. Proč byste se pro garážová vrata Lomax měli rozhodnout i vy?

Proč Lomax? Důvodů je mnoho

Garážová vrata Lomax jsou volbou srdce i rozumu. Výrobce nabízí tři systémy (rolovací, sekční a posuvný) a nabízí výrobu vrat na míru. Jediné, na čem záleží, je váš vkus a stavební možnosti. Vždy se můžete spolehnout na špičkovou kvalitu, skvělé funkce a vytříbené designové zpracování. Za své peníze dostanete vizuálně přitažlivá a stoprocentně funkční garážová vrata, která umocní celkový dojem z vašeho bydlení. Vžijte se do role designéra a vyberte si z širokého spektra dekorů, prolisů a nerezových doplňků. Paleta čítá více než 2 500 barevných odstínů a imitací dřeva. Buďte kreativní a navrhněte jedinečnou kombinaci, která se stane terčem obdivu vašich známých, sousedů i náhodných kolemjdoucích.

Bezkonkurenční poměr ceny a kvality

Nabízí se otázka, jestli si garážová vrata Lomax můžete dovolit. Odpověď vás příjemně překvapí. Na trhu sice najdete levnější systémy, ale to neznamená, že je česká produkce finančně nedostupná. V poměru ceny a kvality jde naopak o bezkonkurenční nabídku. Výrobce disponuje moderní linkou, díky které je výroba garážových vrat kvalitní, rychlá a cenově přijatelná. Zároveň se nemusíte bát nedostupných náhradních dílů – Lomax se vždy postará o to, aby vašim vratům nic nechybělo. Chcete se dozvědět více? Další informace o jednotlivých typech garážových vrat najdete na www.lomax.cz. Přibližnou cenu vám vypočítá nezávazný kalkulátor přímo na webu.

Publikováno: 22. 01. 2016

Kategorie: Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator

Tagy: garážová vrata lomax