Lze zapojit dva vánoční řetězy do sebe?

Ano i ne. Tato nejednoznačná odpověď je dána nesmírně širokým sortimentem vánočního LED osvětlení. I této oblasti se totiž neustále objevují převratné novinky, které vždy zamíchají s kartami… Jak je to tedy se spojováním nejmodernějších vánočních řetězů?

Libovolně dlouhý řetěz díky systému DILED

Už jste slyšeli o systému DILED? Pokud ne, je nejvyšší čas to napravit! Jedná se totiž o vskutku inovativní řešení, které se maximálně přizpůsobí vašim požadavkům. Proto se vánoční LED osvětlení hodí nejen pro každého, kdo nemíní slevovat ze svých nároků, ale také do netypických prostor, v nichž běžné LED osvětlení nedokáže vytvořit tu správnou atmosféru. Za pomoci různých prvků vznikne opravdu flexibilní systém, který vás překvapí i mimořádně dlouhou životností. >V rámci DILED systému je vám k dispozici napájecí trafo, speciální prodlužovací kabely a nechybí světelné řetězy a kabely v mnoha barevných variantách i délkách.

Spojování klasického světelné LED osvětlení

Jestliže chcete vytvořit opravdu flexibilní systém vánočního osvětlení, který budete moci každý rok uspořádat jiným způsobem, pak klasické osvětlení nebude úplně správná cesta. Běžné LED řetězy a kabely totiž není možné zapojit do sebe. Jestliže budete chtít vytvořit delší světelný řetěz, neobejde se to bez zásahu do konstrukce LED řetězu. To vám však rozhodně nedoporučujeme, neboť amatérské úpravy mohou narušit bezpečnost výrobku. Do ohrožení by se tak mohlo dostat vaše zdraví i majetek. A pokud vám nebude stačit napájecí kabel, budete muset sáhnout po prodlužovacím kabelu, který však může pokazit celkový dojem. Proto pečlivě zvažte, zda právě vám neudělá moderní DILED systém mnohem lepší službu… Přejeme vám šťastnou volbu a věříme, že zvolené vánoční osvětlení vám pomůže vytvořit vánoční atmosféru přesně podle vašich představ!