Zakázková výroba nábytku: V čem je lepší než sériová výroba?

Toužíte po osobitém interiéru, který nevypadá jako z každé druhé fotografie v katalogu? Vydejte se cestou zakázkové výroby nábytku! V čem je nábytek na míru lepší než sériová výroba a jak je to s cenou, vám prozradíme v dnešním článku. Téma jsme diskutovali s odborníky z českobudějovického truhlářství Littes TT, které na výrobu nábytku na zakázku specializuje a realizuje zakázky po celé republice.

Překvapivé zjištění - nábytek na míru je ve finále levnější

Nábytek na míru je rozhodnutí, které má své opodstatnění. Nejde jen o jedinečný design, ale také o kvalitu zpracování. Ta bývá nesrovnatelně vyšší, což má vliv na životnost nábytku. V praxi samozřejmě záleží na zkušenostech truhláře a vhodně zvoleném materiálu. Obecně se však u zakázkové výroby dočkáte špičkové kvality, které by se vám u nábytku z velkoobchodních řetězců nedostalo. Některé potenciální zájemce může odradit vidina vysoké ceny. V praxi to však není tak horké, protože nábytek na míru není nesrovnatelně dražší. S ohledem na trvanlivost je z dlouhodobého hlediska výrazně levnější.

Truhlářství vyrábí veškeré interiérové i exteriérové prvky

Obrátíte-li se na renomované truhlářství České Budějovice, splní vám veškeré přání. Littes TT realizuje kompletní interiéry a spolupracuje s dalšími řemeslnými dílnami, takže si poradí i s náročnými přestavbami. Pro zákazníky je zajímavá především zakázková výroba kuchyní. Interiér na míru ocení každý, komu nevyhovují kompromisy související se standardizovanými kuchyněmi. Řešení je ideální pro menší kuchyně (např. v bytech panelových domů) i pro větší prostory. Za pozornost stojí také zakázková výroba postelí. Mít postel, která nabízí komfortní a zdraví prospěšné spaní, je k nezaplacení. Vždyť je to právě postel, kde trávíme přibližně jednu třetinu života. Českobudějovičtí truhláři vyrábí postele z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů a laků. Jak vypadá zakázková výroba v praxi, se můžete přesvědčit na www.littes.cz, kde najdete fotogalerii realizovaných zakázek a další informace o činnosti firmy Littes TT.

Publikováno: 15. 12. 2015

Kategorie: Interiér | Interiér

Autor: administrator

Tagy: zakázková výroba kuchyní | zakázková výroba postelí