Místo sekačky na trávu zahradní traktor

Moderní zahradní traktory jsou stavěny pro mnohostranné a celoroční využití. Při výběru nového zahradního traktoru byste měli být obezřetní, protože investice do tohoto stroje se pohybuje v řádech deseti tisíců. Nejlevnější zahradní traktor s adekvátní kvalitou vychází na 50 tisíc korun. V následujících řádcích se podíváme na traktůrky prvotřídní značky Husqvarna nacházející uplatnění v domácím prostředí i na profesionální půdě. Traktory nacházející se v nejnižší cenové kategorii nepředstavují přístroje, s nimiž můžete denně tahat dříví z lesa. Zahradní traktory slouží primárně k sečení rozlehlé travnaté plochy, kterou je časově a fyzicky náročné kosit rotační sekačkou. Do střední cenové nabídky spadá robustnější řešení, které má již širší uplatnění.

Prodejce zahradních traktorů

Abychom vám představili populární modely, nejprve vám představíme konkrétního prodejce zahradní techniky. Vystupuje pod názvem Jiří Křapáček Průhonice. Orientuje se na prodej zahradní a komunální techniky značek Husqvarna, Gardena, McCulloh, Compo a Spider. Jedná se současně o autorizovaný servis této techniky. Stěžejní část segmentu zastupují produkty značky Husqvarna, která patří k celosvětově uznávaným výrobcům zahradní techniky.

Zahradní traktor za 50 000 Kč

Jestliže nemáte dostatek volných peněžních prostředků k zakoupení dražšího přístroje, sáhnete po nejlevnějším řešením. Jedná se o model Husqvarna TC 130, který je určen majitelům malých až středně velkých zahrad. Zahradní traktor s elegantním designem a ergonomií je osazen motorem s čistým výkonem 6,3 kW. Integrovaný sběrný koš je možné snadno vyprázdnit ze sedadla řidiče. A nechybí ani vhodné příslušenství, jako je mulčovací ucpávka.

Exkluzivní zahradní traktor

Pakliže chcete sáhnout po opravdové špičce mezi zahradními traktory, nadmíru vás uspokojí traktor Husqvarna TC 342, jehož cena přesahuje 100 000 Kč. Tyto zahradní traktory jsou vhodné obzvláště pro celoroční údržbu velkých pozemků. Model je osazen dvouválcovým motorem, jehož výkon je o více než dvakrát vyšší než u předchozího modelu – 13,8 kW. Stroj je vybaven přepínačem mezi sběrem a mulčováním.

Publikováno: 10. 06. 2015

Kategorie: Zahrada | Zahrada

Autor: administrator

Tagy: zahradní traktory husqvarna