Motorové pily a křovinořezy STIHL

Objevte i vy svět těch nejlepších benzínových a elektrických strojů, jež se pyšní vysokým výkonem, tichým provozem a jednoduchou obsluhou. Jistě i vy oceníte, že vás motorové pily a křovinořezy STIHL nebudou při práci nikterak omezovat v pohybu, ani trávit zplodinami. Vyberte si z aktuální nabídky moderních strojů, vždy se zákazníkům snažíme nabídnout to nejlepší a nejnovější. Všechny nabízené výrobky na našich stránkách vám rádi předvedeme v provozu.

Kdo jsme?

Jsme Rodinná firma Zdeněk Wambera, čili Wampi, která se zaměřuje na prodej kvalitních motorových pil i křovinořezů pro profesionály i pro nadšené zahrádkáře a chalupáře, jež se nespokojí s levnými a nekvalitními výrobky z marketů. Již 22 let pomáháme všem, kdo to potřebuje, vybrat tu nejlepší pilu nebo křovinořez.

Chcete i vy koupit motorovou pilu nebo křovinořez?

Pak jistě chcete zaručenou kvalitu a ne žádný šmejd. A tu vám může zajistit majitel firmy Wampi, Zdeněk Wambera, bývalý lesník a hajný, který se v motorových pilách i křovinořezech vyzná, jelikož s nimi již řadu let pracuje.

Motorové pily STIHL

Aktuální novinkou, kterou STIHL vypustil do světa na začátku tohoto roku, je nová moderní motorová pila STIHL MS 180. Jde o mnohem výkonnější mladší sestřičku vloni uvedené pily STIHL MS 170. Tato nová pila, oproti té staré, disponuje i bočním napínáním řetězu a úsporným motorem STIHL 2-MIX, jenž nabízí při zachování plného výkonu poloviční emise a šetří tak životní prostředí. Tato lehká pila je ideální pro přípravu palivového dříví. Práce s pilou MS 180 je velmi pohodlná a ne tolik zatěžující, protože se výrobcům podařilo snížit vibrace. Zásluhou jednopáčkového ovládání je usnadněno i její ovládání. Úsporný motor STIHL 2-MIX kombinuje účinnou techniku 4 přepouštěcích kanálů s předvýplachem čerstvým vzduchem. Palivo je proto optimálně spalováno a motor poskytuje vysoký kroutící moment v širokém rozsahu otáček, a to při o 50% menším množství zplodin a o 20% nižší spotřebě paliva v porovnání s dvoutaktním motorem se stejným výkonem bez technologie 2-MIX. Tato dokonalá pila dbá i na bezpečnost při práci. Brzda řetězu QuickStop se aktivuje předním ochranným krytem ruky a způsobuje blokaci řetězu. Ten se pak zastaví během sekundy. Pila STIHL MS 180 je skvělý pomocník pro práci se dřevem okolo domu i na zahradě. Obzvláště vhodná je pro řezání palivového dříví. Máte zájem? Obraťte se na nás, rádi vám s nákupem pomůžeme.

STIHL Praha

Rodinná firma Zdeňka Wambera, Wampi, působí v Praze a specializuje se na prodej sekaček, motorových pil a křovinořezů zákazníkům z oblasti jižní Prahy. V případě zájmu doporučujeme osobně navštívit prodejnu, kde vám zboží rádi předvedou, vysvětlí obsluhu a poučí ho o správné péči. Detailní portfolio najdete na www.wampi.cz, kde si zboží můžete rezervovat.

Zanech komentář