Na Vackově vyrostou prémiové byty. Projekt od Metrostavu cílí na náročné klienty!

Jak zní definice náročného zájemce o bydlení v metropoli? Nepotřebuje zlaté kohoutky ani perské koberce. Nezaměňujme náročnost za závislost na okázalém luxusu. Představte si pod ní spíše nekompromisní požadavky na občanskou vybavenost, dopravní dostupnost a další faktory, které mají vliv na celkovou kvalitu života v dané lokalitě. A co se týče samotného bytu, měl by být prostorný, vzdušný, prakticky uspořádaný... zrovna jako byty v Praze na Žižkově.

Nevšední projekt na výjimečném místě

Horní Žižkov je oblíbenou pražskou lokalitou a Vackov její nejklidnější částí. A není divu, že přitáhl pozornost jednoho z předních českých developerů. Metrostav Development se ve spolupráci s odborníky ze studia MS Architekti rozhodl pro realizaci projektu, který nabídne celkem 347 nových bytů. Na své si přijdou také zájemci o ateliéry a nebytové prostory. Pět budov v nevšedním architektonickém pojetí vybočuje ze zaběhlé uliční linie. Architekti nepodcenili význam soukromí a objety rozmístili tak, aby mezi nimi vznikla prostorná zákoutí.

Exkluzivitu bydlení umocňuje nadstandardní zařízení

Samotné byty na prodej v Praze 3 odpovídají standardům moderního bydlení. Nadprůměrnost interiérů umocňují pečlivě zvolené prvky výbavy. Budoucí obyvatelé mají možnost volby – stačí zalistovat katalogem standardů a vybrat si některou z dostupných podlahových krytin (2 varianty laminátové podlahy v dekorech dub ryzí a šedý severský, 8 dekorů koberce), obkladů a dlažby (šest odstínů Rako, Florencie). K příjemným detailům patří elegantní interiérové dveře Sande Sepra. Ochranu před nezvanými hosty zajistí robustní vstupní dveře III. bezpečnostní třídy s ocelovou bezpečnostní zárubní a samozavíračem. Kapitola sama pro sebe je lokalita. Příjemnou atmosféru Vackova utváří kombinace velmi dobré občanské vybavenosti, výborného spojení s ostatními městskými částmi a přítomnosti mnoha míst, kde mohou obyvatelé trávit čas. Podrobnosti najdete na byty.navackove.cz.

Publikováno: 02. 06. 2019

Kategorie: Reality | Reality

Autor: administrator