Nové byty na Praze 6: Bydlení se slibnou budoucností

Změna bydlení je významný životní krok. Hledáte-li nový byt v Praze, buďte při výběru důslední. Nepodceňujte kvality bytové jednotky a zaměřte se i na samotnou lokalitu. Stoprocentně se vám bude hodit tip na městskou část, která k nákupu rodinného bydlení doslova vybízí. Byty Praha 6 zažívají nebývalý rozvoj a v oblasti probíhá řada dostaveb a modernizací. Ve správním obvodu s rozlohou 41,54 km2 si přijde na své „průměrný občan“ i movitější zájemce.

Cenově dostupné i luxusní bydlení

Jedinečné bydlení nabízí množství nově vzniklých novostaveb. Z zmínku stojí byty v Rezidenci Podbaba či bytové jednotky v oblasti Liboc. Ty představují ideální řešení pro každého, kdo chce za méně peněz spoustu muziky. Pro nejnáročnější rezidenty je určena Rezidence Bělohorská, která patří k lokalitě Břevnov. Nové byty v Praze 6 jsou různorodé. Liší se vnitřní plochou (v nabídkách najdete menší 1+kk až po větší než 4+kk) i cenovou relací. V případě novostaveb se však vždy můžete spolehnout na důmyslné rozvržení interiéru, vzdušnost a kvalitní materiály. Samotné bytové objekty zaujmou originálním a velmi působivým vzhledem.

Perspektivní část hlavního města láká v mnoha směrech

Praha 6 patří k nejzajímavějším lokalitám. Je klidná a zároveň nabízí vynikající občanskou vybavenost a dostatek pracovních příležitostí. Ať už si nakonec vyberete Dejvice, Suchdol, Řepy nebo třeba Bubeneč, nebudete litovat. Aktivní jedinci ocení množství sportovišť a spolků pro mládež i dospělé. Praha 6 je protkána zelenými plochami, cyklostezkami a parky. Nachází se zde ČVUT, Česká zemědělská univerzita a Vysoká škola chemicko-technologická. Samozřejmě i dostatek mateřských a základních škol. Pokud vás nové byty na Praze 6 zaujaly, vyberte si svůj nový byt na některém z portálů s nabídkou novostaveb. Zamiřte na prahanovostavby.cz nebo bytyprodejpraha.cz a domluvte si prohlídku s makléřem.

Publikováno: 23. 01. 2016

Kategorie: Reality | Reality

Autor: administrator

Tagy: byty břevnov | byty praha 6