Pracovní čelovka je univerzálem pro kutilské dílny

Občas si potřebujete na něco posvítit a bylo by lepší, kdybyste mohli mít obě ruce volné? Potom je velmi praktickým doplňkem do domácnosti právě lehká a skladná čelovka. Stačí ji nasadit, upevnit a zapnout, už za několik vteřin tak můžete začít pracovat a nebude tedy důvod ke zdržení nad nějakou drobností. Jde o víceúčelového pomocníka do každé domácnosti. Hodí se i na procházky nebo ranní trénink pro zlepšení celkové kondice. Využije se snadno v terénu pro tisíc a jednu činnost, to vše bez nějakých kompromisů. Dostatečný svit na poměrně dlouhou dobu. Výkon v řádu několika stovek lumen hovoří za všechno.

K dispozici je několik režimů svícení

Je nutné silné světlo nebo bude stačit jen mírnější osvětlení, které by ale mělo vydržet co nejdéle? Vybrat si můžete mezi více režimy svícení, přepnutí jedním tlačítkem je naprosto snadné. Vyberte si, co v danou chvíli potřebujete, k dispozici je celkem pětice režimů. Pracovní čelovka znamená hodně vítaného společníka do dílny, ale i pro různé outdoorové výpravy. Výborně se hodí na procházku do přírody, kde může být i jediným světelným zdrojem. Osvědčí se v kempu, ale například také při ranním proběhnutí v parku. V nejnižším režimu vydrží svítit i celé desítky hodin na jedno nabití. Na chatě nebo chalupě je tedy prakticky až k nezaplacení!

Nízká hmotnost a vysoká kapacita baterie

Dnešní modely umí být opravdu lehké, čelovky váží zhruba 70 gramů, takže nebudou v žádném případě představovat zbytečnou zátěž. Kapacita baterie je dostatečná pro delší svícení i na nejvyšší možný stupeň, takže práci v kutilské dílně nemusí nic přerušit a pohotovostní baterka může zůstat tam, kde je. Stačí jen trochu otočit hlavou a už svítíte na konkrétní místo, je to naprosto jednoduché. A obě ruce jsou volné pro práci. Bližší informace hledejte na cel-tec.cz!

Publikováno: 04. 04. 2022

Kategorie: Dílna a hobby

Autor: administrator