Proč je nákup stavebního materiálu lepší ve stavebninách než v hobby marketu?

Máte v plánu rekonstrukci stávajícího bydlení nebo stavbu nového domu? Chcete-li, aby výsledek dopadl dle očekávání, zvolte kvalitní stavební materiál. Proč je důležitý výběr dodavatele, vám prozradíme v následujících řádcích. Navrch přidáme tip na zavedené stavebniny Praha, se jejichž službami budete stoprocentně spokojeni.

Stavební materiál seženete i v hobby marketu, ale...

Hobby markety najdete téměř na každém rohu a nabízí se otázka, proč stavební materiály nenakoupit právě zde. Regály praskají ve švech a seženete zde téměř vše, co ke stavbě či rekonstrukci potřebujete. Kámen úrazu však spočívá v omezeném sortimentu – v hobby marketech sice najdete produkty ze všech odvětví stavebnictví, nicméně v omezeném zastoupení jednotlivých značek. To je první důvod, proč se vyplatí zvážit návštěvu klasických stavebnin, které se orientují pouze na stavební materiály, barvy a laky. Dalším pádným argumentem je odbornost prodejce. I v hobby marketech se sice zaměstnanci zákazníkům věnují, ale nedisponují tak hlubokými znalostmi jako pracovníci ve stavebninách. Nemáte-li s výběrem stavebního materiálu zkušenosti, nechte si poradit od profíků. hamax-stavebniny A konečně i cena. Hobby markety sice lákají na slevové akce, ale ty se týkají jen vybraného zboží. Chcete-li skutečně ušetřit, pak jsou levné stavebniny jedinou správnou volbou. Dostanete kvalitní materiály za ceny, které vám v hobby marketu zaručeně nenabídnou.

Stavební materiál nakoupíte i z pohodlí domova

Hobby markety v minulosti těžily z možnosti pohodlného nakupování přes internet. To však dnes nabízí také specializované stavebniny. Příkladem budiž společnost Hamax, která se na trhu pohybuje od roku 1992. Pražské stavebniny nabízí široký sortiment, který zahrnuje zdící a izolační materiály, stavební dřevo, sádrokartový program, barvy a laky, pomůcky a nářadí. Samozřejmostí je individuální přístup – a nezáleží na tom, zda si zakoupíte jeden pytel cementu nebo materiál na stavbu celého domu. Noví zákazníci dostanou zajímavou slevu a stálí zákazníci mohou počítat s přednostním odbavením.

Publikováno: 04. 08. 2015

Kategorie: Stavba & rekonstrukce | Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator

Tagy: levné stavebniny