Topenářství České Budějovice nabízí veškeré instalatérské služby na nejlepší úrovni

Moderní instalatérství dnes vyžaduje velice hluboké znalosti a musí nabídnout kvalifikované služby, i pokud jde o moderní technologie. I když se nám může zdát, že zapojit trubky není zas tak složité, opak bývá pravdou. Instalovat rozvody, ať již jde o vodu, topení, plyn či vzduchotechniku, znamená pokládat důležité „tepny“ našeho obydlí nebo firmy. A ty by měly být instalovány skutečně bez amatérských chyb.

Když potřebujete instalatéra

Topenářství České Budějovice – to jsou služby Romana Hrubeše a jeho firmy. Nabízí veškeré instalatérské služby, od instalace topení, přes rozvody vody, kanalizace, vzduchu, moderních solárních systémů i plynu. Součástí služeb jsou též údržbářské práce, havarijní opravy i revize, které nejenže zajišťují správný chod různých zařízení, ale chrání i náš majetek a naše zdraví. Firma je schopna instalovat jakýkoliv typ topení, od kotlů, lokálních topenišť (krbové vložky) až po podlahové topení. Umí vyřešit automatizaci otopné soustavy i navrhnout vhodné kombinace topení, což je dnes velice žádané. vodoinstalaci v Českých Budějovicích pro vás komplexně připraví Roman Hrubeš, a to od připojení ke zdroji vody, až po instalaci sanity (toalety, umyvadel, vany, sprchového koutu) a vodovodních baterií. Firma vám doma rozvede a připojí plyn, osadí sluneční (solární) kolektory, vyřeší zdroj teplé vody, ale rovněž rekuperaci v rámci nízkoenergetického či pasivního domu. V případě potřeby zajistí též příslušné zámečnické služby.

Instalatérské služby pro firmy

Roman Hrubeš nabízí své služby rovněž v oblasti rozvodů vzduchu v Českých BudějovicíchInstaluje vzduchové a tlakové rozvody pro technické plyny v průmyslových provozech, výrobnách, dílnách, garážích a v servisech. Současně montuje centralizované vzduchové ventilační rozvody pro kancelářské a komerční budovy.

Publikováno: 18. 11. 2019

Kategorie: Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator