Proč je postel z masivu skvělou volbou? Důvodů je víc než dost...

Vybíráte novou postel a chcete, aby vám posloužila lépe než ta poslední? Pak byste se měli zaměřit hned na několik podstatných atributů. V prvé řadě přijměte fakt, že se investice do kvalitní postele vyplatí – vrátí se vám v podobě vydatného spánku a bude mít příznivý dopad na vaše zdraví a celkovou pohodu. Buďme však trochu konkrétnější – jak by měla vaše nová postel vypadat a proč by měla vaše volba padnout na postele z masivu? Alfou a omegou je vhodně zvolený materiál. Měl by to snad být chladný kov nebo vrzající dřevotříska? Chcete-li od své nové postele to nejlepší, přikloňte se k masivu. Protože právě postele z masivu se dlouhodobě řadí k nejlépe hodnoceným, a to hned z mnoha různých důvodů.

Postele z masivu jsou zdravější a odolnější

Nic není černobílé a téměř všechny materiály mají specifické výhody. U některých dominuje nízká cena, jiné jsou designově atraktivnější. Přesto je masivní dřevo výjimečné a nabízí kombinaci kvality, odolnosti, zdravotní nezávadnosti a přirozenosti. Řemeslně dobře zpracovaná postel z masivního dřeva nevrže, má robustní konstrukci, příjemně voní a vydrží velmi dlouho v původním stavu. Navíc nemusíte mít strach z toho, že budete během noci vdechovat toxické látky, jak tomu bývá u nábytku z lamina. Většina výrobců používá pro ochranu dřeva bezbarvý ekologický lak. Moderní postel masiv Postel z masivu (za předpokladu, že ji výrobce nijak nešidil) má oproti ostatním materiálům nejdelší životnost. Přírodní vzhled nikdy nezestárne a hodí se stejně dobře do ložnice v panelákovém bytě i do chalupy na venkově. Ať už vás zajímají menší nebo větší rozměry, zaručeně neodejdete s nepořízenou. Postele z masivu se vyrábí v různých rozměrových variantách, a to i ve zvýšeném provedení vhodném pro seniory.

Kde se po nové posteli poohlédnout?

Bohatou nabídku postelí z masivu najdete například na www.extra-nabytek.cz. Prodejce zároveň nabízí rošty, matrace a designově atraktivní nábytek z masivu.

Publikováno: 24. 11. 2016

Kategorie: Interiér | Interiér

Autor: administrator

Tagy: postele z masivu