Rohová kuchyň naplno využívá potenciál prostoru

Stavíte dům, zařizujete nový byt nebo plánujete rozsáhlou rekonstrukci? Jestli ano, určitě přemýšlíte mimo jiné o tom, jak bude vypadat vaše nová kuchyň. Chcete naplno využít potenciál prostoru a získat tak velkou pracovní plochu a spoustu místa pro skladování potravin a úschovu nádobí? Ideálním řešením je rohová kuchyň.

Krásný design a maximální funkčnost

Správná moderní kuchyň spojuje krásný design s maximální funkčností. Místnost musí být líbivá, abyste se v ní cítili dobře, zároveň potřebujete pohodlí při přípravě vašich oblíbených pokrmů. Důležitá je také odolnost a dlouhá životnost. Kuchyňská linka musí být z kvalitních materiálů, které dokonale odolají vlhkosti páry, mastnotám i mechanické námaze. Jedině tak zůstane kuchyň krásná a plně funkční po dlouhá léta. Tajemství správné kuchyně spočívá také ve správně zvolených elektrospotřebičích. Pozornost věnujte hlavně myčce a ledničce, neboť se jedná o nejdražší a nejvyužívanější položky.

Jak nejlépe využít prostor?

Je jedno, kolik máte na kuchyň místa. V malém bytě i prostorném rodinném domě využijte prostor na maximum. K tomu vám nejlépe pomůže rohová kuchyňská linka. Respektuje ergonomické zásady a tím efektivně pracují s prostorem, který je k dispozici. Minimalizujte množství pohybů, které v kuchyni vykonáte. Užívejte si množství pracovního prostoru, který rohová kuchyň nabízí. Skladujte pohodlně potraviny, rozmístěte si nádobí tak, abyste ho měli vždy po ruce.

Rohová kuchyň na míru

Řada firem se specializuje na výrobu kuchyní na míru. Na základě vašich požadavků a možností vytvoří kvalitní návrh kuchyně. Po jeho schválení následuje výroba nábytku a jeho instalace. Inspirujte se u firmy Gabon, která se kuchyněmi na míru zabývá více než patnáct let.

Publikováno: 15. 08. 2019

Kategorie: Interiér | Interiér

Autor: administrator