Klamovka představuje zajímavé místo pro život uprostřed zeleně

Chtěli jste se vždycky usadit v Praze, ale odrazoval vás nedostatek přírody? Dnes už tahle premisa rozhodně neplatí, zelených míst si můžete v naší metropoli užít opravdu dosyta. Kultura, sport, ale také zeleň a restaurace či kavárny, to je v kostce moderní svět českého města číslo jedna, které snese přísné západoevropské standardy. S výběrem vhodné nemovitosti samozřejmě není důvod spěchat. Je ale pravda, že investice do bytu se vyplatí vždy, bez ohledu na aktuální situaci v ekonomice. Platí totiž, že se vložené peníze zhodnotí v řádu desetiletí a půjde o bydlení, které jednou poslouží vaším dětem jako startovací.

Garsonka, ale také pět pokojů

Jakou dispozici byste si vlastně přáli? Možností se nabízí hned několik a každá z nich samozřejmě bude vyhovovat někomu jinému. Byt 1+kk ocení single, 4+kk zase ti, kdo chtějí založit početnější rodinu. Byty ke koupi na Praze 5 nabízí i prostornou předzahrádku, kde si můžete zasadit růže nebo levandule. Vyberte si i mezi terasou, balkonem nebo lodžií, zajímavá řešení jsou stále plně k dispozici. Nákupy, posezení v útulné restauraci nebo blízkost MHD, pokud jde o občanskou vybavenost a také dopravní obslužnost, právě toto místo snese velmi přísná měřítka. Bydlení v duchu moderních standardů, vzdušné a útulné, s důrazem na pohodlí i praktičnost. Co si více přát? Snad jen, aby se i nadále v životě dařilo a Klamovka přinášela jen samou radost.

Do centra to budete mít blízko

Chcete často jezdit přímo do srdce Prahy? Pak se nemusíte vzdávat bydlení na pražském Smíchově, protože doprava funguje na výbornou a z jednoho místa na druhé budete za krátkou chvilku. To ale není vše, protože připraveno je i prostorné garážové stání. Auto tak zůstane v bezpečí a pod střechou, nemusíte jej parkovat na ulici.

Publikováno: 28. 07. 2022

Kategorie: Reality | Reality

Autor: administrator