Rolety zase letí. Víme, kdo u nás nabízí technologicky nejvyspělejší výrobky

Přemýšlíte nad tím, jak vyřešit stínění tak, aby bylo elegantní a efektivní zároveň? V případě interiérové stínící techniky máte na výběr mezi klasickými žaluziemi a několika typy rolet. Výhodou žaluzií je o něco nižší cena, nicméně vhodně zvolené rolety vypadají mnohem lépe. Vykouzlíte díky nim jedinečnou atmosféru a umocníte celkový dojem z pěkně zařízené místnosti. A pokud sáhnete po roletách od předního českého výrobce Bematech, rozhodně nebudete litovat. Konkrétní důvody nám prozradili odborníci z firmy MK Rolety, která se zabývá prodejem a montáží v Praze a Plzeňském kraji.

Moderní látkové rolety nové generace

Zapomeňte na rolety, jak je znáte z minulých dekád. Látkové rolety od Bematechu jsou tím, co nazýváme pokročilou stínící technikou. Nabízí více jak 200 barevných provedení průhledných, průsvitných a neprůhledných látek a kolem 40 variant populárních látek Twintex. Twintex neboli látkové rolety den a noc umožňují vysokou regulaci průniku světla. Skládají se z transparentních a zatemňujících pruhů a účinnost tak může být podobná jako u žaluzií. Látka se navíjí na trubku a při úplném vytažení se skryje v malém obalu. Velkou výhodou je snadná údržba – drobnější nečistoty lze setřít vlhkým hadříkem či vysavačem. Kolekce zároveň čítá i látky s nehořlavou úpravou. Rolety se standardně ovládají řetízkem, ale můžete zvolit komfortnější motorizovanou verzi s dálkovým ovládáním. Motory jsou velmi tiché a životnost baterií dlouhá.

Nevšední římské rolety

Toužíte-li po designovém prvku, který rozjasní vaši domácnost, zvolte římské rolety. Bematech má s výrobou přes 20 let zkušeností a její produkty patří k technologicky nejvyspělejším v ČR. Přesně řezané látky (laserem), neviditelné švy a možnost motorického ovládání vás utvrdí v tom, že jste se rozhodli správně. Další informace a fotogalerie najdete na www.mk-rolety.cz. Odborníci z MK Rolety vám s výběrem vhodného řešení ochotně poradí.

Publikováno: 07. 09. 2017

Kategorie: Interiér

Autor: administrator

Tagy: římské rolety | rolety den a noc