S vysokotlakými čističi Kärcher je čištění hračka

Léto se nese v duchu relaxace na zahradě, ale také v rytmu uklízení a čištění. V následujících řádcích se zaměříme na to, jak snadno očistit zahradní nábytek, dlažbu, ale také nářadí nebo kolo. Pokud patříte mezi příznivce efektivní práce, zapomeňte na mytí klasickým způsobem – zvažte pořízení praktického pomocníka, se kterým je čištění zábava. Vysokotlaké čističe jsou finančně dostupné a ušetří vám čas a spoustu namáhavé práce.

Proč zvolit Kärcher? Lepší poměr ceny a kvality nenajdete!

Synonymem pro vysokotlaké čištění je bezesporu značka Kärcher. Nejznámější výrobce nabízí vysoce kvalitní a velmi účinné přístroje, které si hravě poradí s nečistotami všeho druhu. Čištění je rychlé a zároveň šetrné. Možnosti využití demonstrujeme na modelu Kärcher K3, který je jako stvořený pro občasné využití. Aktuálně ho seženete za méně než 4 000 Kč. Vysokotlaký čistič Kärcher K3 slouží k odstranění nečistot v domácnosti. Využijete ho při čištění kola, motocyklu, zahradního plotu nebo třeba nábytku. Disponuje pistolí Quick Connect s 6 m dlouhou vysokotlakou hadicí. Regulaci tlaku vody usnadňuje praktický pracovní nástavec Vario Power – stačí otočit a přizpůsobit intenzitu konkrétnímu povrchu. Rotační tryskou s rotujícím paprskem odstraníte i velmi odolné nečistoty. Dlouhou životnost čerpadla chrání vodní filtr. Za zmínku stojí také praktická nádrž na čistící prostředek, která zjednodušuje jeho použití. Kabely přehledně uložíte na velkém háku přímo na přístroji.

Vyberte si čistič na míru svým potřebám

„Ká trojka“ samozřejmě není ani zdaleka jediný model, který momentálně Kärcher nabízí. V závislosti na způsobu využití můžete sáhnout po levnějším nebo naopak dražším přístroji. Portfolio vysokotlakých čističů je pestré a jejich efektivitu zvýšíte použitím vhodného příslušenství a čistících prostředků. Ucelenou nabídku najdete na www.karchercs.cz – specializovaného prodejce sortimentu společnosti Kärcher. Odborníci vám s výběrem rádi poradí a doporučí optimální řešení.

Publikováno: 14. 07. 2015

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator

Tagy: vysokotlaké čištění | vysokotlaké čističe kärcher