Smíchov City: Nové byty na Praze 5 budou stát za to!

Máte zálusk na nové bydlení a zajímají vás byty na prodej Praha? Hlavní město je velmi rozmanité a není snadné vybrat tu správnou lokalitu. Ta přitom patří k nejvýznamnějším kritériím vůbec a je stejně důležitá jako kvalita samotného bydlení. V následujících řádcích se zaměříme na městskou část Prahy 5, ve které vzniká zajímavý projekt Smíchov City.

Staré musí pryč, aby byl prostor pro nové

Ano, i tak lze charakterizovat transformace areálu Smíchovského nádraží, kde budou brzy k mání nové byty v Praze 5. Developer Sekyra Group slibuje výbornou dopravní dostupnost a veškerou občanskou vybavenost. Budoucí obyvatelé budou mít kde nakupovat a především kde bydlet. V rámci projektu vzniknou stovky nových bytů.

smichov-city-2

Rozsáhlou revitalizací projde přes 210 tisíc metrů čtverečních, na kterých budou stát kanceláře, byty, obchody i parky. Staré sklady budiž minulostí, developer kompletně přetvoří celou lokalitu a nové byty zasadí do architektonicky promyšleného celku. Dá se říct, že Smíchov City vznikne na zelené louce – bude zde vybudována zcela nová infrastruktura a veškeré potřebné služby. Od škol až po městský park a pěší boulevard…

Pro koho bude bydlení na Praze 5 vhodné?

Smíchov City poskytne ideální zázemí rodinám s dětmi, tak i náročným manažerům nebo vytíženým párům. Jinými slovy, na své si přijde každý, stačí si vybrat byt podle svých preferencí. Bytové jednotky nabídnou vysoký standard, dostupnost do ostatních městských částí bude velmi dobrá a v bezprostředním okolí vznikne dostatek míst pro relaxaci, sport a kulturní vyžití.

Pokud vás nový developerský projekt Smíchov City zaujal, nezapomeňte sledovat aktuality na www.sekyragroup.cz. Případně se zaměřte na byty nebo prodej pozemků Praha, které jsou aktuálně k dispozici.

Zanech komentář