Scházejí vám peníze na vybavení domácnosti? Zkuste nebankovní úvěr

Pokukujete po nové ledničce nebo pračce? Víte, že vaše spotřebiče už dosluhují a je jenom otázkou času, kdy přestanou fungovat úplně? Nebo byste třeba rádi vyměnili jídelní stůl za větší a dražší? Zkrátka a dobře víte, že by vaše domácnost potřebovala nějakou investici, ale zároveň si dobře uvědomujete, že na ni ze svého běžného rodinného rozpočtu ušetříte za delší dobu? Řešením může být nebankovní půjčka.

Půjčka není žádný strašák

Není nutné si investici do domácnosti odpírat. Pokud se pro půjčku rozhodnete, zjistíte, že se vám vše vrátí, například v ušetřeném čase, kdy nebudete muset sledovat každé zavrčení pračky a zjišťovat, jestli opravdu pere, jak má. Uspořený čas pak můžete investovat mnohem užitečněji. Vybavení domácnosti můžete financovat formou nebankovního úvěru. Velmi dobře se k tomu hodí online půjčky. Nabízejí řadu výhod, a určitě jich nemusíte bát, jako nějakého strašáka: Řada společností nabízí první půjčku zdarma. Neplatíte nic navíc, pouze tolik, kolik jste si půjčili.
  • Neplatíte poplatky za sjednání úvěru.
  • Nepotřebujete dokládat své příjmy.
  • Splatnost úvěru si můžete prodloužit.
  • Nepotřebujete ručitele.
  • V mnoha případech nedochází k prověřování vaší osoby v registrech dlužníků.
  • Často také nemusíte dokládat své příjmy.

Záznam v registru nevadí

Příkladem kvalitního online úvěru je Smart půjčka, v rámci které je možné získat i vyšší sumu než jenom několik tisíc před výplatou. Dosáhnete až na částku ve výši 70 000 Kč – ovšem pozor, nová klient získá maximálně 5000 Kč. Peníze dostanete v hotovosti od obchodního zástupce. Nevadí zde záznam v registru dlužníků, takže na úvěr dosáhnete, i když máte nějaký škraloup z minulosti. Stejně tak není problém záznam v rejstříku trestů. Sjednání úvěru je nejjednodušší přes internet, i když je možné využít i telefonickou linku.

Publikováno: 18. 08. 2016

Kategorie: Finance | Finance

Autor: administrator