Sezóna after party začíná: Ještě nemáte nůžkový stan?

Sezóna grilovacích večírků a after party je konečně tu. Po roce můžeme opět trávit teplé letní večery na zahradách, u rybníků, na březích řek nebo v parcích, dýchat květy provoněný vzduch, poslouchat zpěv ptáků a počítat u toho hvězdy. Abychom si tento vzácný čas čas ještě více zpříjemnili, přijde v chuť něco dobrého na jazyk a skleničkou lahodného moku taky nikdo nepohrdne. Aby se vám letní romance proměnila v naprostou idylku, mějte po ruce nůžkový stan, který bude sloužit jako azyl pro vše potřebné vybavení. Poslouží vám jako útočiště před deštěm, ale i jako přípravna gastronomických dobrot nebo odložiště nepostradatelných pomůcek. Do nůžkového stanu se vejde vše, co chcete mít po ruce.

Koupit nebo půjčit?

Nůžkové stany lze koupit nebo pronajmout ve čtyřech typech konstrukcí: ocelová, hliníková standard, hliníková premium a hliníková lux. Stan je vyrobený z impregnovaného polyesteru o gramáži 230g/m2, je dvouvrstevný a tudíž voděodolný. Na přání lze vyrobit i plášť z polyesteru o hustotě 300g/m2, který bude nehořlavý. Stan vyniká svou masivní konstrukcí, jejíž součástí nejsou žádné plastové součástky, které by se lámaly nebo jinak opotřebovaly.

Stan na párty

Nejmenší stan je o rozměrech 2x2 metry, největší pak o velikosti 6x6m. Všechny pláště lze postihnout reklamním sloganem nebo logem na všech částech. Snadno složitelný mobilní přístřešek se bezvadně osvědčil i jako party stan nůžkový, který díky otevřené ploše přímo vybízí k umístění bufetového občerstvení, baru nebo přítomnost kapely. Už nikdy vás nepřízeň počasí nezaskočí. Žádná oslava nebo večírek nebude bez stanů MP Tent stoprocentní. Všechny modely lze koupit nebo krátkodobě pronajmout a tím si zvýšit komfort a pocit bezpečí při akci, na kterých vám záleží a nebo při chvílích oddechu, které pro vás mají být tou největší relaxací. Mít po ruce stan z MP Tent je službou k nezaplacení.

Publikováno: 08. 06. 2020

Kategorie: Zahrada

Autor: administrator