Skutečně odborná pokládka podlah

Věnujeme se odborné pokládce podlahových krytin a jejich následné údržbě. Naše mnohaleté působení na trhu se stovkami realizovaných zakázek otestovalo kvalitu mnoha výrobců. Klientům tak vždy dodáváme pouze takovou podlahovou krytinu, kterou máme osobně vyzkoušenou. Samozřejmě jsme schopni položit také podlahovou krytinu klientem dodanou. Zakázky realizujeme v Praze a okolí do 40 km, naši odborní podlaháři jsou k dispozici pro domácnosti i komerční prostory.

Úvodní konzultace

Úvodní konzultaci na místě zakázky pokládky podlahy je zdarma stejně jako změření prostor a položková kalkulaci. Kromě odborné pokládky podlah naše podlahářství samozřejmě poskytuje také službu vyrovnání podkladu před pokládkou a případný odvoz s ekologickou likvidací původní podlahové krytiny.

Koberce pro všechny situace

Koberce jsou tradiční a pořád oblíbená podlahová krytina. Vyrábějí se jak kusové doplňující libovolný nábytek, tak celoplošné, které jsou plnohodnotnou podlahovou krytinou. Koberce se vyrábějí od extrémně zátěžových po maximálně pohodlné a hebké s vysokým měkkým chlupem, které jsou ovšem mnohem háklivější. Žádný koberec není schopen poskytnout vysokou mechanickou odolnost a maximální komfort najednou.

Důležité je pečlivé a pravidelné čištění

Nevýhodou koberce je, že se v něm velmi snadno usazuje prach a nejrůznější nečistoty, které chytá ze vzduchu i z pohybu osob či zvířat. Proto je důležité koberce často a důkladně čistit, zejména pokud jsou mezi členy domácnosti alergici, astmatici nebo obdobně postižení lidé. Pokud tedy někdo ve vaší domácnosti trpí těmito problémy nebo jste vybrali koberec s hustým vlasem, je vhodné pořídit kvalitní a výkonný vysavač a koberec ideálně každý den pečlivě vysát. Čas od času je také dobré mokré čištění, které ovšem není možné u všech typů koberců.

Jaký zvolit, když máte zvíře?

Pokud bude koberec umístěn v prostorách, kde se pohybují domácí zvířata, je třeba počítat s tím,, že se bude průběžně špinit i navzdory vašim snahám o čištění. Všech chlupů, které váš miláček utrousil, se prostě nezbavíte. Ideálním řešením je tedy pořídit koberec, ze kterého se dají chlupy jednoduše odstranit – nejlépe s nízkým vlasem. Pokud navíc zvolíte koberec barvy, která je podobná barvě srsti Vašeho psa nebo kočky, případně koberec melírovaný v podobné barevné škále, zachová si Váš koberec po dlouhou dobu krásný vzhled.

Kontakty

V případě jakýchkoli dotazů nebo zájmu o konkrétní konzultaci se na nás neváhejte obrátit na telefonu +420 732 653 601, mailové adrese info@podlahygroup.cz nebo skrze kontaktní formulář na webu.

Publikováno: 28. 11. 2019

Kategorie: Stavba & rekonstrukce | Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator