Sháníte nové bydlení? Širokou nabídku nových bytů najdete na Praze 3

Bytové projekty v Praze vznikají jeden vedle druhého. Pokud jste právě v situaci, kdy hledáte nové bydlení, máte širokou možnost výběru a pravděpodobnost, že najdete byt podle svých představ na vašem vysněném místě, je opravdu vysoká. Láká-li vás bydlení na Praze 3, máte možnost pořídit si luxusní byt v rámci aktuálně vznikajícího projektu Byty Na Vackově. Co o něm musíte vědět a kdy budou byty připraveny pro své nové nájemníky?

Čtyři nové bytové domy na Praze 3 rozmazlí i ty nejnáročnější

Projekt Byty Na Vackově se bude skládat z celkem čtyř nových bytových domů. V těch se bude nacházet 209 krásných bytů, jež budou vyhovovat i těm nejnáročnějším jedincům. Jestli si chcete pořídit byt na Praze 3, nastala ideální doba na jeho koupi. Jakmile proběhne úspěšná kolaudace v roce 2024, budou jednotlivé byty připraveny pro své nové majitele.

Proč bydlet na Praze 3?

Jestliže si kladete otázku, proč jsou byty na Praze 3 vhodným místem k bydlení, odpověď je snadná. Lokalita pražského Vackova, která se rozprostírá ve východní části Žižkova, je oblíbeným místem k žití již od dob architekta Josefa Vacka, po němž byla celá čtvrť pojmenována. Právě on se zasloužil o tom, že zde v první polovině 20. století vznikly první domy, a dokonce i škola. Projekt Byty Na Vackově tak na jeho práci navazuje a pokračuje v ní.

Chytré řešení v moderním pojetí

Každý z bytů, který se bude Na Vackově nacházet, bude disponovat svou vlastní předzahrádkou, balkonem nebo terasou. K dispozici budou navíc byty všech velikostí, od menších garsoniér až po obrovské pětipokojové byty. Domy jsou navrhovány s ohledem na okolí, tudíž nebudou působit nijak nepatřičně a celý projekt spadá do nízkoenergetického standardu B. Hledáte-li bydlení snů na Praze 3, projekt Byty Na Vackově splní vaše vysoká očekávání.

Publikováno: 29. 12. 2022

Kategorie: Reality | Reality

Autor: administrator