Strojně hlazené betonové podlahy se hodí do průmyslových i občanských staveb

Chystáte se na realizaci podlahy v garáži, dílně či větší plochu ve skladové nebo výrobní hale? V prvé řadě se budete muset rozhodnout pro konkrétní typ materiálu. Správnou volbou jsou strojně hlazené betonové a drátkobetonové průmyslové podlahy, s jejichž výhodami vás seznámí tento článek. Na detaily jsme se ptali profesionálů z firmy OK PODLAHY, která se zabývá pokládkou průmyslových podlah na klíč i širokého spektra podlahových krytin v domácnostech.

Výhody průmyslových strojně hlazených podlah

Beton je prověřený stavební materiál, který se v souvislosti s realizací podlah používá velmi dlouho. K největším výhodám strojně hlazených podlah patří dlouhodobá životnost a odolnost za příznivé ceny. Dále pak variabilita využití – jsou vhodné nejen do průmyslových, ale také do občanských staveb. Firma OK PODLAHY vyztužuje průmyslové strojně hlazené (leštěné) podlahy zejména rozptýlenou drátkovou armaturou kruhového průřezu s dávkováním 20-30 kg/m3 betonu, nebo kari sítěmi o minimální tloušťce 8 mm. Průmyslové strojně leštěné podlahy firma realizuje od tloušťky 100 mm a více v závislosti na požadované užitné zatížené podlahy na m2. Na přání zákazníka a za určitých podmínek, firma OK PODLAHY realizuje strojně leštěné průmyslové podlahy v několika barevných odstínech, přičemž nejrozšířenějším a standardním odstínem je šedá přírodní barva. Lité betonové podlahy jsou pevné, odolné, rovné a jejich užitná hodnota je vysoká. Profesionálové z OK PODLAHY se zabývají také pokládkou betonových podlah s drátkovou armaturou a speciální povrchovou úpravou vsypem na bázi křemičitých, slinutých oxidů nebo metalických plniv. Jedná se o řešení na klíč a jeho zpracování trvá 12 – 48 hodin. O podlahu se nebudete muset nijak starat a vydrží vám dlouhá léta.

Proč se obrátit na OK PODLAHY?

Díky odborníkům ušetříte spoustu času, starostí a ve finále i peněz. Ať už vaše volba padne na betonové nebo třeba anhydritové podlahy, s výsledkem budete spokojeni. Podlaháři vám ochotně poradí s výběrem a doporučí vhodnou variantu s ohledem na vaše požadavky. To samé platí v případě podlahových krytin. V nabídce najdete plovoucí, dřevěné a vinylové podlahy a v neposlední řadě také populární přírodní linoleum zvané marmoleum. Další informace najdete na www.ok-podlahy.cz.