Studentský pokoj není jen sestava nábytku – je to životní prostor!

Dětské a studentské pokoje se od sebe navzájem liší v mnoha ohledech. Zatímco děti pomalu rostou, jejich potřeby a požadavky se mění a náročnost stoupá zároveň s jejich věkem, rodiče jen tiše sledují tuto proměnu a současně se snaží splnit všechny představy svého potomka. Jestliže máte doma dospívající dítě, které stále obývá svůj starý dětský pokojíček, pak je ten nejvyšší čas proměnit jej ve studentský. Úkol je to nelehký ale my vám rádi poradíme, jak na to!

Moderně a prakticky

Žádné dospívající dítě již nenadchnete barevnými obrázky na nábytku a zaoblenými hranami zajišťující maximum bezpečí. Studenti touží po moderně vyhlížejícím pokoji, který zaujme nejen jejich pozornost, ale i pozornost každé návštěvy. Snažte se svému dítku zařídit moderní, leč praktický studentský pokoj, za který se před svými přáteli nebude muset stydět.

Útulně a prostorně

Do studentského pokoje neodmyslitelně patří úložné prostory, kterých zvláště v dospívajícím období dítěte není nikdy dost. Kdo má doma studenta, jistě si umí představit jeho postoj k pořádku. Nejčastěji se rodičům naskytne pohled na přeplněný pracovní stůl a oblečení poházené různě po zemi, kdy se mezi postelí a dveřmi vytvoří ulička dostačující pro projití.

Chytře a s nápadem

Trefit se do představ a přání studenta není vůbec jednoduché. Jestliže nechcete strávit hodiny nad výběrem jednotlivých kousků nábytku, vsaďte rovnou na celou sestavu. Ta vám ušetří nejen čas, ale i peníze. Ihned vidíte, jak bude výsledné zařízení pokoje pro studenta vypadat a uděláte si tak představu, zda se to zrovna vašemu dítku bude líbit či nikoli. Navíc ihned víte, kolik úložného prostoru sestava nabízí, jaké má vymoženosti a doplňky. Hravě tak vytvoříte dokonalý pokojíček, který si student zamiluje. Třeba mu padne do oka studentský pokoj WIP – SOLO II, který nabízí vše, co dospívající potřebují.

Publikováno: 29. 09. 2015

Kategorie: Interiér | Interiér

Autor: administrator

Tagy: studentský pokoj