U K&V Elektro seženete elektroinstalační materiál online

Pustili jste se do projektu, který zčásti spočívá i v realizaci elektroinstalace? Anebo se elektromontážemi živíte a hledáte nového dodavatele elektroinstalačního materiálu? Správnou volbou je specialista K&V Elektro. Firma se v oboru pohybuje přes tři dekády a patří mezi nejvýznamnější české prodejce. Mimo jiné provozuje i maloobchodní e-shop s kompletním sortimentem.

Snadné nakupování díky poradenství

I profesionálovi se může čas od času hodit dobrá rada či doporučení – natož někomu, kdo se v sortimentu elektroinstalačního materiálu příliš nevyzná. A právě kvalifikované poradenství patří mezi hlavní důvody, proč si společnost K&V Elektro vybudovala širokou základnu vracejících se zákazníků. Potvrzuje to vynikající hodnocení na Heuréce, od níž e-shop obdržel zlatý certifikát. Ať už se do e-shopu vydáte pro jističe, proudové chrániče nebo třeba rozvaděče a rozvodnice, odborně vyškolení pracovníci vám doporučí vhodný produkt na základě specifických požadavků, případně prozradí podrobnější informace či ověří vzájemnou kompatibilitu. A v případě potřeby nabídnou alternativu.

Místo, kde nakupují nároční zákazníci

Náročným zákazníkem se člověk nerodí, ale může se jím stát. Stačí zvolit místo, které nabízí nadstandardní podmínky k nákupu. U K&V Elektro nemusíte zdlouhavě čekat na kompletaci objednávky – přes 18 tisíc položek je skladem a připraveno k expedici do 24 hodin. Samozřejmě je možný také osobní odběr, a to rovnou na 19 pobočkách nebo na více než 5000 výdejních místech. A pokud na zboží extrémně spěcháte, můžete si ho nechat dopravit expresně v den objednávky. V e-shopu kvelektro.cz seženete elektromateriál všeho druhu – třeba cyky kabely, ale také baterie, pojistky, nářadí, topnou a regulační techniku i doplňkový sortiment v podobě LED svítidel, zařízení pro chytrou domácnost a široké spektrum příbuzných (elektro)produktů.

Publikováno: 08. 08. 2022

Kategorie: Elektronika

Autor: administrator