Úklid a ostraha objektu v jednom – to je ideální kombinace

Potřebujete různé služby související se správou vašeho objektu? Nenajímejte si je individuálně. Firma Hondl Global Services nabízí komplexní provozní správu nemovitostí, včetně úklidu a ostrahy objektů.

Více služeb od jednoho dodavatele šetří čas a obvykle i finance

U správy větších budov a objektů poptáváme obvykle celou škálu služeb. Od úklidového servisu přes hygienický servis, ostrahu objektu, údržbu zeleně, různé služby související s odpadovým hospodářstvím až po kompletní management správy objektů. Komplet těchto služeb nabízí firma Hondl Global Services. Hondl Global Services funguje ve full service režimu. Služby svým klientům nabízí 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu. Společnost zajišťuje kompletní personál i strojový park pro úklid a údržbu.

Standardní i mimořádný úklid

Firma se specializuje na úklidové práce. Je schopna zajistit běžný denní úklid objektů, ale i generální úklid, úklid po malování či rekonstrukci, speciální služby související s čištěním koberců, voskováním podlah, mytím oken v celém objektu, čištění žaluzií, mytí fasády, a dokonce i čištění výrobních linek a strojů. Speciální nabídkou je čištění technologií Puraqleen. Jde o efektivní čištění pomocí demineralizované vody, která se používá pro mytí opláštění budov, venkovních fasád, oken a prosklených ploch, střech a fotovoltaických panelů.

Ostraha a bezpečnost na klíč

Hondl Global Services poskytuje rovněž kompletní služby, které představuje ostraha objektů. Zajistit dokáže audit bezpečnostních rizik, bezpečnosti práce a požární ochrany, ale rovněž fyzickou ochranu majetku. Jde o ochranu objektů a areálů, průmyslových i administrativních, o recepční služby i služby nákladové vrátnice, včetně evidence osob a vozidel. Firma dále zajišťuje montáž a správu kamerových systémů, obsluhu kotlů a správu klíčového hospodářství, telefonní ústředny či ohlašovny požárů. Zákazníky společnosti jsou provozovatelé a majitelé administrativních budov, hal, skladů, výrobních provozů, hotelů a dalších větších objektů.

Publikováno: 03. 11. 2018

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator