Vyberte si šicí stroj, který vám bude dobře sloužit. Víme jak a kde!

Rozhodla jste se, že se přidáte k ženám, které si samy vyrábí oblečení? Anebo jen čas od času potřebujete upravit oblečení svých dětí? Ať už vás k pořízení šicího stroje vedou jakékoliv důvody, váš budoucí zápal do šití výrazně ovlivní šicí stroj. Sáhnete-li po kvalitním zařízení, nebudete litovat!

Kvalita má jméno Janome

Jak vybrat šicí stroj či overlock, když jich je na trhu tolik? Neuvěřitelné množství značek a ještě více modelů. Který si vybrat a nespálit se? Renomovaných značek je samozřejmě několik, ale momentálně jsou na špici japonské šicí stroje Janome. K charakteristickým znakům patří vysoká kvalita, bezporuchovost a nadstandardní funkce. Vyrábí se v továrnách dle certifikací ISO a všechny šicí stroje mají robustní konstrukci, celokovovou základnu a vynikající patentované chapače. Pro náročnější uživatele jsou vhodné modely z řady Professional, které svou kvalitou atakují segment průmyslových šicích strojů.

Když šicí stroj, tak od profesionálů

Na šicí stroje narazíte i v supermarketech, ale kvalita těchto výrobků odpovídá podezřele nízké ceně. Přestože možná nebudete šít každý den, uvědomte si, že vám kvalitní šicí stroj vydrží řadu let. Při výběru navíc hraje roli i odbornost prodejce. V tomto ohledu nelze doporučit nikoho jiného než společnost Strima Czech, která je největším prodejcem šicích strojů u nás a na Slovensku. Strima Czech nabízí 146 značek z celého světa. Nabízí řešení pro domácí šití i profesionály, kteří se šitím živí. V každém případě se můžete spolehnout na špičkový servis od A do Z.

Nakupovat můžete online i osobně

Preferujete rychlý a pohodlný nákup? Zamiřte na www.sicistroje-shop.cz a pusťte se do toho. S výběrem vám pomůže online poradce. Zároveň vám poskytne aktuální informace o stavu vaší objednávky. Zastánci „fyzického“ nakupování mohou zavítat do některého ze tří showroomů. Patříte k nim i vy? Vydejte se do Prahy, Brna nebo Prostějova a vyberte si šicí stroj osobně. S výběrem vám ochotně poradí kvalifikovaní profesionálové a mechanici, kteří zboží důvěrně znají a vysvětlí vám všechny funkce. K velkým výhodám nákupu u Strima Czech patří rozsáhlé skladové zásoby. Prodejce nenabízí nic, co nemá. Oproti konkurenci nebudete zbytečně čekat, až vybraný šicí stroj naskladní. Na 900 m2 výstavní plochy se nachází více jak 10 000 kusů zboží, které je ihned k odběru. Stačí si vybrat ten správný šicí stroj a odvézt si ho domů. Při nákupu přes internet vám zboží dopraví PPL do 24 hodin od provedení objednávky. Pokud nákup překročí 2 420 Kč, ušetříte za dopravu. Některé zboží je k mání i na splátky bez navýšení a na vybrané zboží se váže „Door to door“ servis, v rámci kterého se prodejce postará o svoz, opravu a dovoz stroje. Potřebujete snad další důvody, proč si pořídit šicí stroj od Strima Czech?

Publikováno: 05. 07. 2016

Kategorie: Dílna a hobby

Autor: administrator

Tagy: šicí stroje janome