Život na Praze 3 v moderním duchu aneb ochutnejte Žižkov

Už jste přemýšleli, kde byste se usadili poté, co završíte studia? Cest je samozřejmě hodně, ale je pravdou, že řada z nich vede do našeho hlavního města. Praha je jasnou jedničkou, pokud jde o občanskou vybavenost, srovnatelné podmínky nenabízí žádná jiná česká lokalita. Investice do nemovitostí je navíc vhodná v každé době, bez ohledu na ekonomické cykly. V dlouhodobém horizontu, tedy v čase, který náleží jedné generaci, se vždy výborně zhodnotí. A je také pravdou, že pořízený byt pak může sloužit dětem jako jejich startovací. Život bez hypotéky jim pak může usnadnit rozlet!

Nechybí zázemí pro sport a volný čas

Kulturní vyžití, ale také sportovní aktivity, v tomto prostředí nebude majitelům nových bytů scházet vůbec nic. Nový byt na Praze 3 je v blízkosti autobusové zastávky, se kterou se jednoduše dostanete na metro a je tedy zajištěna výborná dopravní obslužnost. Lékárny, restaurace a školy, sečteno a podtrženo, nechybí tu vůbec nic, co mladá rodiny potřebuje. Výhodou je i to, že třetí z pražských čtvrtí bude mít v příštích letech úplně nový vzhled. Proč vlastně nebýt u toho? Žižkov má za sebou skvělou historii, ale totéž může platit o budoucnosti. Rozhodnutí je jen na vás, v každém případě však platí, že se nabídka bytů postupně ztenčuje a zbývá už jen několik málo posledních příležitostí.

Bydlení v souladu se standardy 21. století

Moderní a útulné prostředí, ve kterém můžete odpočívat po každém namáhavém dnu v zaměstnání. Bydlení v Praze na Žižkově má své kouzlo, k dispozici bude kromě předzahrádky u vybraných bytových jednotek také volba mezi balkonem a lodžií, připraveno je i garážové stání pro váš vůz. Odpolední šálek kávy v prostředí plném zeleně potěší všechny romantické duše. Výhodou tohoto regionu je také pestrá nabídka pracovních příležitostí.

Publikováno: 01. 03. 2023

Kategorie: Reality | Reality

Autor: administrator