Češi mají zájem o cenově dostupné nemovitosti ve Španělsku. Chcete bydlet u moře i vy?

V souvislosti s táhlou ekonomickou krizí ve Španělsku klesly ceny nemovitostí. K mání je jich hned několik milionů a Češi o ně jeví značný zájem. Podle odborníků na tamní realitní trh tvoří většinu kupců jednotlivci a nikoliv investiční společnosti. Mít vilku na prosluněném pobřeží je sen mnoha lidí a díky komplexním službám realitních kanceláří není koupě nijak složitá. Copak vy jste nikdy nesnili o vlastním apartmánu s výhledem na moře? Pokud ano, přečtěte si podrobnější informace v tomto článku.

Pláž na dosah ruky může mít každý

Vyměnit tak znečištěné ovzduší za mnohem zdravější prostředí pro život... Vždyť právě to je jedním z hlavním důvodů, proč lidé každoročně vyráží na dovolenou k moři. Ti šťastnější pak volí pořízení vlastní nemovitosti, ve které mohou trávit libovolné množství času. Na vily, domy a apartmány ve Španělsku nedají dopustit ani penzisté. Řada z nich prodává svůj domov v České republice a pořizuje si nový v některé z vyhlášených oblastí. K nejoblíbenějším lokalitám patří Costa Blanca neboli zahrada Španělska. Rostou zde citrusové plody i jiné ovoce. Předností oblasti Santa Pola jsou zase léčivá solná jezera s plameňáky. A do San Pedro del Pintar míří turisté proto, aby si dopřáli ozdravnou bahenní kůru v laguně Mar Menor. Na své si však přijdou také milovníci sportu. Okolí měst Torrevieja a Alicante prosluly jako Mekky golfu. Jinými slovy – každý si najde vlastní důvod, proč si pořídit nemovitost ve Španělsku. Ale jak „to“ zařídit, když neumíte ani slovo španělsky, případně si netroufáte na jednání s vlastníky?

Solidní realitka vodí klienty za ručičku

Z pořízení nemovitosti ve Španělsku nemusíte mít strach. Stačí se obrátit na zkušené makléře ze specializované realitní kanceláře. Například na MIA Reality, která pomáhá se zajištěním evidenčního čísla pro cizince (nezbytné pro uzavření kupní smlouvy), přepisem elektroměru/vodoměru a zaplacením daně z nemovitosti. Společnost se zároveň v případě potřeby postará o nemovitost v době vaší nepřítomnosti. Máte zájem? Prohlédněte si nemovitosti ve Španělsku a představte si, jak celé léto nebo penzi trávíte v teple a v blízkosti moře...

Publikováno: 20. 11. 2016

Kategorie: Reality

Autor: administrator

Tagy: nemovitosti ve španělsku