Chcete zpět část peněz z nákupu? Využívejte cashback s Tipli.cz

Jak by se vám líbilo, kdybyste za své nákupy zpětně inkasovali nějaké to procento z utracené částky? Klepete si na čelo a ptáte se, proč by vám někdo vracel peníze? Postrádá to snad logiku? Vysvětlení vás zřejmě překvapí, ale na druhou stranu je naprosto logické. V podstatě jde o stejný princip, na jakém fungují některé kreditní karty. Tak jak banky lákají klienty na bonusy z utracené částky, se o to samé snaží také provozovatelé cashback portálů. Například na Tipli.cz získáte zpět až 8 %!

Jak může fungovat něco jako cashback?

Portály jako Tipli.cz spolupracují s mnoha e-shopy a prodejními platformami, jako je například Aliexpress, Mall, Zoot a více než 350 dalších. Posílají k nim zákazníky a získávají z jejich utracených peněz provizi. A jak motivují uživatele, aby nechodili nakupovat přímo? O provizi se s nimi dělí. V praxi cashback funguje tak, že si na Tipli.cz vytvoříte uživatelský účet nebo se přihlásíte přes Facebook. Když se vám zachce utrácet, nenavštívíte svůj oblíbený e-shop (třeba zmíněný Aliexpress) napřímo, ale přes cashback portál. Díky tomu, že na cílový web vstoupíte přes speciální kód, může prodejce zaznamenat provizi portálu Tipli.cz. A ten se s vámi o peníze rozdělí. V podstatě jde o nakupování se slevou, ale s tím rozdílem, že zpětně obdržíte určitou částku.

A vyplatí se to vůbec?

Připadá vám cashback jako zbytečná komplikace? Ve skutečnosti jde o velmi snadný způsob, jak ušetřit spoustu peněz. Budete nakupovat tak, jak jste zvyklí, a přitom se vám vždy vrátí několik procent zpět. Na Tipli.cz najdete spoustu českých i zahraničních prodejců. Jde o prověřené e-shopy s kvalitním zbožím – většinu zřejmě budete znát. Díky cashbacku ušetříte na oblečení, zařízení do domácnosti i za dovolenou. Ročně třeba i několik tisíc, nebo dokonce desítek tisíc korun.

Publikováno: 02. 12. 2016

Kategorie: Finance

Autor: administrator

Tagy: cashback | nakupování s cashbackem | tipli.cz