Co to je CINCINK? Realitní portál, se kterým ušetříte!

Bydlíte v pronájmu? A kolik za něj měsíčně platíte? Nedosahovaly by splátky hypotéky když ne stejné, tak podobné výše? Zkuste si ji nezávisle spočítat. Třeba na férovém realitním portálu CINCINK. Možná budete překvapeni. Podle statistik většina Čechů bydlí ve vlastním. Jen zhruba pětina domácností obývá tzv. nájemní bydlení. Majiteli domu či bytu platí nájemné, které mu většinou slouží pro umoření hypotečních splátek. Opravdu chcete cizímu člověku financovat vlastní bydlení? A sobě si ho odepřít? Obraťte se na specialisty férového realitního portálu CINCINK a ti vám poradí. Nejenom s financováním, ale i výběrem nemovitosti samotné. A nabídnout nejlepší možné řešení.

Realitní portál, který má k hypotékám nejblíže

Nedisponujete potřebnou výší úspor? Nebojte, finanční a hypoteční experti portálu něco vymyslí. Možnosti totiž existují. Na férovém realitním portálu CINCINK tedy určitě. Za jeho vznikem totiž stála samotná Komerční banka, která má k hypotékám snad nejblíže. Zmapovat situaci si ovšem můžete už teď. Stačí si výši splátek spočítat na hypoteční kalkulačce, která je k dispozici přímo na stránkách portálu. Myslíte si, že to zvládnete? Pak směle dál.

Byt, dům i nemovitost

Jakou podobu vaše vysněné bydlení má? Rádi byste byt či dům? Nebo pozemek, na němž si svůj dům snů postavíte? Všechna řešení mají svá pro i proti. Férový realitní portál CINCINK vás s nimi seznámí. Pomůže radou i konkrétními činy. Asistenci nabízí jak při koupi, tak i prodeji bytu.

Nejkomplexnější služby na realitním trhu

Nabízí právní i daňové služby stejně jako služby technického inspektora a odhadce. Prodávajícím nemovitost profesionálně vyfotí a vytvoří vizualizaci i 3D plánek interieru. Kupujícím je pak spolu s inzercí zdarma k dispozici bezpečná bankovní úschova, v níž jejich peníze počkají na prodávajícího. Ten je totiž nedostane hned po podpisu kupní smlouvy, ale až poté, co se jméno kupujícího objeví v listu vlastnictví na katastru nemovitostí. Portál, respektive specialisté, jež sdružuje, zkrátka udělají všechno pro to, aby koupě bytu byla bezproblémová a bez jediného problému zádrhele.

Realitní kancelář? Nepotřebujete ji!

Namítnete, že všechny tyto úkony za vás udělá realitní kancelář? Některé ano, některé ne. Především si ale spočítejte, na kolik vás vlastně služby realitky vyjdou. Výše provize realitním kancelářím se pohybuje mezi čtyřmi a osmi procenty z ceny nemovitosti. To u domu za šest milionů při čtyřprocentní provizi činí 240 tisíc korun! Za to máte malé auto! Osmiprocentní provize vás pak přijde na téměř půl milionu. Za to máte SUV! Je to pro vás akceptovatelné. Nemělo by.

Služby portálu využít můžete. Nemusíte!

Služby realitního portálu CINCINK si přitom objednáváte individuálně. K ničemu se nezavazujete. Můžete využít všechny, jednu, nebo žádnou. A ceny? Právní služby vás například vyjdou na 6500 korun. Nafocení nemovitosti na 1500 korun. Kompletní ceník je k dispozici na stránkách portálu, v konečné výši se provizím realitek asi zdaleka nepřiblíží.

Publikováno: 23. 11. 2019

Kategorie: Reality

Autor: administrator