COOL NÁJEM: Splácejte své bydlení formou nájemného a o nic se nestarejte!

Kdo se doma příliš nezdrží a zároveň často mění adresu, jen těžko zatouží po vlastním bydlení. Většina lidí však setrvává na jediném místě klidně po většinu života. A v takovém případě se již vyplatí zvážit pořízení bytu či domu do osobního vlastnictví. Jenomže co když si nemovitost nemůžete dovolit z ušetřených peněz a z určitého důvodu ji nechcete či nemůžete financovat hypotékou? Možná vás zaujme další možnost – už vám někdo nabídl dům na splátky formou nájmu?

Jak funguje „COOL NÁJEM“?

COOL NÁJEM je služba umožňující splácení nemovitosti formou nájemného. Funguje následujícím způsobem: vyberete si některou z volně dostupných realit v České republice (například na sreality.cz či jiném inzertním portálu),
  • zašlete poptávku,
  • obdržíte přesnou kalkulaci.
Pokud o financování projevíte zájem, uhradíte poplatek ve výši 10 % z ceny dané nemovitosti. Peníze poslouží na pokrytí odhadu, daně z nabytí nemovitosti, pojištění a právních služeb. Po podpisu smlouvy budete dům splácet dle předem stanoveného splátkového kalendáře.

Záznam v registru? Žádný problém

V čem je služba COOL NÁJEM unikátní? Je určena pro všechny bez výjimky. Pokud jste hypotéku nezískali kvůli záznamu v registru nebo exekuce, opět se vám otevře možnost vlastnit nemovitost. Šanci má každý bez ohledu na minulost.

Bez zbytečného papírování

S nemovitostí je spojena určitá administrativa. Služba COOL NÁJEM je nastavena tak, aby zákazníci řešili jen nezbytné minimum. Získání domu na splátky je velmi snadné – v podstatě jde o proces, který zabere jen pár minut. A protože žádný dům není bezúdržbový, COOL NÁJEM se postará také o údržbu a řešení provozních závad.

Kolik budete splácet?

Výše měsíční splátky, která je po celou dobu splácení neměnná, závisí na ceně nemovitosti. Částku si můžete spočítat online pomocí kalkulátoru na www.coolnajem.cz, kde zároveň najdete všechny potřebné informace o službě.

Publikováno: 19. 06. 2019

Kategorie: Finance | Reality

Autor: administrator