Komfortní vytápění pro rodinné domy – vyzkoušejte LPG plyn

Vytápění propanem neboli LPG nabízí řadu výhod a mnohdy je tak tou nejlepší volbou. Nezáleží na tom, zda žijete ve velkoměstě, anebo na samotě u lesa. Díky LPG vytápění budete nezávislí na rozvodných sítích.

Vytápění kdekoliv

Jednou z výhod, které vytápění na LPG nabízí, je nezávislost. Plyn lze totiž dovézt kamkoliv, nemusíte tak už nic řešit. Oproti tuhým palivům jako je dřevo a uhlí je tento typ vytápění čistý a nepotřebuje každodenní údržbu. Kromě toho je navíc ekologické, tento bezúdržbový systém vytápění nezatěžuje přírodu. Ve srovnání s vytápěním elektřinou či tepelným čerpadlem vychází propan finančně lépe, největší investicí je prvotní zařízení zásobníku.

Výběr zásobníku

Pro vytápění je plyn v zásobnících, které slouží jako velké a bezpečné úložiště LPG. Do ocelových zásobníků lze odebírat plynnou fázi pro topení, ovšem i kapalnou fázi například pro pohon automobilů. Zásobník může být nadzemní, či podzemní. S výběrem vám pomohou odborníci, kteří díky svým zkušenostem najdou to pravé řešení podle vašich možností. Řešit nemusíte ani instalaci a různé formality, o vše potřebné se totiž firma postará za vás. https://www.youtube.com/watch?v=deGX-AcQzF0

Telemetrie

Zásobník plynu lze telemetricky sledovat. Díky tomu se nemusíte bát, že by vám plyn někdy došel. Je totiž instalována vysílací jednotka spojená s mechanickým stavoznakem, která odesílá informace o stavu plynu v zásobníku. Získáte tak automatické upozornění na nutnost závozu plynu, aniž byste to sami museli hlídat. Služba telemetrie je zdarma a nevyžaduje žádnou údržbu ani obsluhu. Jedná se přitom o velmi užitečnou funkci, kterou oceníte. Vytápění LPG nabízí skvělé vlastnosti, díky kterým je oblíbeným způsobem vytápění. Jestliže vás tato možnost zaujala, můžete vytvořit nezávaznou poptávku, na jejímž základě lze vytvořit konkrétní nabídku.

Publikováno: 30. 11. 2021

Kategorie: Finance | Energie

Autor: administrator