Nářadí Bosch je díky výhodným cenám dostupné všem kutilům a řemeslníkům

Nezáleží na tom, zda jste „pouhý“ domácí kutil, zručný řemeslník nebo takzvaný hodinový manžel. Každý z vás si zaslouží pracovat se značkovým nářadím, které bude dlouhá léta bezproblémově sloužit a výrobce, respektive dodavatel vám zajistí dokonalý zákaznický servis. Nářadí značky Bosch a Makita si díky výhodným cenovým relacím nalézá cestu do každé tuzemské domácnosti, dílny i průmyslového podniku.

Nářadí Bosch a Makita za příznivé ceny a se skvělým servisem

Ať sháníte aku nářadí Bosch, aku šroubováky Bosch nebo aku brusky Makita, případně jiné pracovní pomůcky, oslovením dodavatele Schipro.cz máte záruku v dokonalém servisu pro zákazníky, jež lze dohledat v nezávislém hodnocení spotřebičů v internetovém rádci Heureka. Prodejce Schipro se soustředí na prodej nářadí zavedených světových značek Bosch a Makita. Co jej posouvá do popředí v oblíbenosti mezi českými zákazníky, není jen servis, ale velice příznivé ceny, jež vyplývají z exkluzivních podmínek spolupráce se zmíněnými výrobci nářadí. Exkluzivita mimo jiné předurčuje Schipro k ustavení příznivých finančních podmínek pro zákazníky dle jejich přání. Ačkoliv to zní neuvěřitelně, při pouhém pohledu do e-shopu Schipro.cz zjistíte, že modré Bosch se prodávají za cenu zelených. Mnohé z aku nářadí je prodáváno s dvojnásobnou kapacitou baterií. Kufříky na nářadí jsou součástí všech prodávaných pracovních nástrojů, žádný prodej v papírových sáčcích a lepenkových boxech.

Aku nářadí Bosch, Festool, Makita, Narex a Skil

Máte-li svého oblíbence mezi zavedenými výrobci, můžete si zvolené aku nářadí z e-shopu Schipro.cz vybrat podle jeho jména. K dispozici máte výrobce Bosch, Festool, Makita, Narex a Skil. Sortiment je absolutně komplexní a nemůže se stát, že by zájemci nenalezli konkrétní produkt. Prodávají se aku baterie, aku kladiva, celé aku sady, aku svítilny, aku brusky, aku pily, aku šroubováky, aku rázové utahováky, aku frézy, aku pistole na silikon i aku vysavače. K nejoblíbenějším prodávaným produktům z e-shopu schipro.cz patří například Narex aku šroubováky, jejichž cena začíná na třech tisících korun včetně DPH. Narex ASP 14-2A 1.5 Ah šroubovák se pyšní novým, silnějším motorem a robustní celokovovou převodovkou, jež zvyšují utahovací výkon nástroje a prodlužují mu životnost. Tyto aku šroubováky se hodí pro stavebně-montážní práce, realizace rozvodů a výškové činnosti díky hliníkovému pouzdru převodovky, dvoustupňové převodovce, příklepu a několikanásobně uloženému vřetenu. K balení se přidávají dva akumulátory s výkonnějšími články. K dalším oblíbeným prodávaným produktům z aku nářadí patří Makita aku štěrbinová frézka, z baterií zas Makita BL7010, mezi bruskami v popularitě vyhrávají úhlové aku brusky Makita DGA452Z. Výčet produktů ohodnocených sty procenty oblíbenosti zákazníků na Heurece by byl nekonečný. Všechno zboží je detailně popsáno a informace naleznete v přehledně řazených kategoriích e-shopu Schipro.cz.

Publikováno: 01. 07. 2017

Kategorie: Dílna a hobby

Autor: administrator

Tagy: aku brusky | aku nářadí | aku šroubováky